• Konya15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KTBden MÜSİADa hayırlı olsun ziyareti
13 Şubat 2013 Çarşamba 17:00

KTB'den MÜSİAD'a hayırlı olsun ziyareti

Güncel konuların görüşüldüğü ziyarette KTB Başkanı Kaleli, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Şimşeke hayırlı olsun dileklerini iletti.

Konya Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Muhammed Uğur Kaleli, KTB Meclis Başkanı Hüseyin Çevik, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı M. Namık Köklüsoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Kıyasettin Taşkın ve Bahri Karapınar MÜSİAD Konya Şube Başkanı Dr. Lütfi Şimşek’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Lokman Koyuncuoğlu, M. Alparslan Şahin, Hıfsı Soydemir ve Tuncay Özkan hazır bulundu.

Güncel konuların görüşüldüğü ziyarette KTB Başkanı Kaleli, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Şimşek’e hayırlı olsun dileklerini iletti. MÜSİAD’ın Konya’da gerçekleştirdiği faaliyetlerle önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirten Başkan Kaleli, “MÜSİAD Konya Şubesi kuruluşundan bugüne önemli organizasyonlar gerçekleştirdi. Gerek iş dünyamız, gerekse Konya ile ilgili projelerde MÜSİAD sürekli ön planda oldu. Bundan sonra da bu etkinliğini devam ettireceğine inancımız tamdır” şeklinde konuştu.

Konya’da Odalar, Borsa ve MÜSİAD’ın uyum içerisinde çalışmalar yaptığına dikkat çeken Kaleli, “Odalarımız, MÜSİAD ve bizler Konya için her yapılacak projede birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz bundan sonra da bu çalışmalarımız devam edecektir” ifadesini kullandı.

KTB Başkanı Muhammed Uğur Kaleli’ye ziyaretinden dolayı teşekkürlerini ileten MÜSİAD Konya Şube Başkanı Dr. Lütfi Şimşek, “MÜSİAD Konya Şubesi üyelerinin teveccühü ile seçildiğimiz bu görevde üst seviyede devraldığımız bayrağı daha ileriye taşımak için çalışmalarımız devam edecektir. Bizler Ticaret Borsamız ve odalarımızla birlikte Konya’yı ilgilendiren tüm projelerde ön safta olacağız” dedi.

MÜSİAD Konya Şubesi’nin sadece ekonomi alanında değil fikri sermayenin de önemini bildiğini ifade eden MÜSİAD Konya Şube Başkanı Şimşek, “Akılcı, ayakları yere basan projeleriniz olduğu zaman destekçisi mutlaka bulunur. Fakat fikriniz yoksa sermayenizin varlığı çok önemli değildir. MÜSİAD Konya Şubesi olarak bundan sonra da önemli projelerde sizlerle ortak çalışmalarımız devam edecektir” şeklinde konuştu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA