• Konya13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Koyuncuya ziyaretler sürüyor
23 Nisan 2012 Pazartesi 15:35

Koyuncu'ya ziyaretler sürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Cumhur Koyuncu yu il binasında ziyaret eden Konya Baro başkanı Av. Fevzi Kayacan yönetim kurulu üyesi Av. Sermet Öten ve diğer yönetim kurulu üyeleri...
   Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Cumhur Koyuncu’ yu il binasında ziyaret eden Konya Baro başkanı Av. Fevzi Kayacan  yönetim kurulu üyesi Av. Sermet Öten ve diğer yönetim kurulu üyeleri, yeniden il başkanı seçilmesinden dolayı kutlarken,  Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi yönetim kurulu üyeleri Seyit Ali Çöğürcü, Yavuz Kayhan ve Savaş Kayhan’da Koyuncu’ya görevinde başarı dilediler.

CHP Konya il başkanı Cumhur Koyuncuyu ziyaretinde Konya Baro Başkanı Av. Fevzi Kayacan, yargının tarafsız olması gerektiğinin üzerinde durarak, “Adli teşkilatın ve yargının politize olmaması gerekir. Tarafsız ve objektif olarak hizmetlerini yürütmelidir. HSYK bağımsızlığın korumalıdır. Demokrasiye geliştirmeliyiz. Hukuktaki yanlışlıklar düzeltilmelidir. Bu anlamda meclisteki siyasi partilere görevler düşmektedir” dedi.
Yargı Tarafsızlığını Korumalıdır

CHP il başkanı Cumhur Koyuncu’ da her iki ziyaretten de memnun kaldıklarını ve yargının tarafsızlığını koruması gerektiğini belirterek, “Adalet ve yargı siyasetin üzerinde olmalıdır. Ülkemizde sonu bilinmeyen davalar sürüp giderken, yine insanlar niye tutuklandıklarını bilememektedir. Çağdaş ve demokratik ülkelerde bu olmamalıdır. Özellikle adliye teşkilatları, yargımız ve HSYK bağımsızlığını korumalı, vatandaşlarımıza eşit ve tarafsız olmalıdır. Biz bu yapıyı talep ediyoruz” şeklinde konuştu.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da parasız kalınca tornavida ve eldiven alıp, hırsızlığa başlamış
  • Konya'da soyguncuyu etkisiz hala getiren çalışanını maaşla ödüllendirdi
  • Konya’da Bedesten bölgesi tarihi yeraltı katlı otopark ile nefes aldı
  • Tek isteği, kızını elinden tutup okula götürmek
  • Selçuk’ta Türkiye – Afrika İlişkileri Anlatıldı

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA