• Konya10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Koyuncuya hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor
20 Nisan 2012 Cuma 12:34

Koyuncu'ya hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Konya il başkanlığına seçilen Cumhur Koyuncu ya il başkanlığında hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Konya il başkanlığına seçilen Cumhur Koyuncu’ ya il başkanlığında hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
 
Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Bekir Duvarcı, ve birliğe bağlı oda başkanları, CHP il kongresinde il başkanlığına aday olan Bekir Yetiştirici ve arkadaşları
CHP İl başkanlığında Cumhur Koyuncu’ yu ziyaret ederek, hayırlı olsun deliklerinde bulundular.  
 
Ana muhalefete önemli Görevler Düşüyor

Ziyarette, Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Bekir Duvarcı, Cumhur Koyuncu’ya başarı dileklerinde bulunarak, “ Ülkemizin sorunlarının çözümü ve takibi noktasında iktidar kadar ana muhalefet partisini olan CHP’ye de önemli görevler düşüyor. CHP il başkanı seçilen Cumhur Koyuncu’yu ve yönetim kurulundaki arkadaşlarını kutluyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Birlikte Çalışıp, Partimizi İktidara Taşıyacağız

Daha sonra Cumhur Koyuncuya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan CHP il kongresinde il başkanı adayı olan Bekir Yetiştirici’ de demokratik bir ortamda bir kongre yapıldığını ve il başkanı seçildiğinden dolayı Cumhur Koyuncu’yu kutladığını belirterek, “Partimiz CHP’nin il başkanlığına seçilen Cumhur Koyuncuyu ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızı kutluyorum. Bundan sonra ben ve arkadaşlarım partimiz ne görev verirse hazırız. Birlikte mücadele edip, partimizi iktidara taşımalıyız” şeklinde konuştu.  CHP il başkanı Cumhur Koyuncu’ da Bekir Duvarcı’ nın ve birliği bağlı oda başkanlarıyla birlikte ziyaretinden memnun kaldıklarını ve esnaf ve sanatkârlarımızın sorunlarıyla yakından ilgileneceklerini ifade ederken, Bekir Yetiştirici ve arkadaşlarıyla bundan sonra birlikte olup, CHP’yi büyütmek için yine birlikte çalışıp mücadele edeceklerini söyledi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da parasız kalınca tornavida ve eldiven alıp, hırsızlığa başlamış
  • Konya'da soyguncuyu etkisiz hala getiren çalışanını maaşla ödüllendirdi
  • Konya’da Bedesten bölgesi tarihi yeraltı katlı otopark ile nefes aldı
  • Konya nüfusunun 3'te 1'ini çocuk nüfus oluşturuyor
  • Tek isteği, kızını elinden tutup okula götürmek

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA