• Konya15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Konyaya hizmet vermek amacındayız
28 Şubat 2012 Salı 17:16

'Konya'ya hizmet vermek amacındayız'

Akaryakıt sektörünün lider firmalarından Nadir Avcan Petrolleri düzenlediği iki günlük programda Pazarlama-Satış ve Kurumsal İletişim konularında personelini bilgilendirdi.

Akaryakıt sektörünün lider firmalarından Nadir Avcan Petrolleri düzenlediği iki günlük programda Pazarlama-Satış ve Kurumsal İletişim konularında personelini bilgilendirdi.

Konya’da akaryakıt sektörüne sekiz istasyonla hizmet veren Nadir Avcan Petrolleri, idari personellerinin katıldığı iki günlük bir eğitim programı düzenledi.
 
 Anemon Otel’deki organizasyonda firma personeline Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölüm Başkanı Doç. Dr. Hüseyin Altunbaş tarafından Kurumsal İletişim-Beden Dili, Selçuk Üniversitesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Muammer Zerenler tarafından da Pazarlama-Satış eğitimleri verildiğini belirten firmanın Genel Müdürü Temel Peker yoğun ancak çok verimli bir program olduğunu söyledi. Hizmet sektöründe var olmanın, kurumun her alanda kendisini geliştirmesinden geçtiğini ifade eden Temel Peker, “Riskleri olan, günden güne değişiklik gösterebilen bir alanda hizmet veriyoruz. Konya’nın öz sermayesi ile ticaret hayatımız boyunca Konya’ya hizmet vermek amacındayız. Buna giden yol kalıcı olmaktan, kurumsallaşmaktan geçtiğinin bilinciyle yaptığımız çalışmalarımızdan biri de eğitim ihtiyaçlarımızı belirlenmesiydi. 2012 yılı için hazırladığımız eğitim programlarımızın ilkinde Pazarlama-Satış ve Kurumsal İletişim-Beden Dili konularını ele alarak hem bu konularla ilgili son gelişmelerden haberdar olmak hem de gündelik hayatımızda farkında olmadan yaşadığımız konular hakkında farkındalık yaratmak istedik” dedi.

Nadir Avcan Petrollerinde görev yapan 28 idari personelin katıldığı programda kurumsal iletişim-beden dili konularında eğitim veren Doç. Dr. Hüseyin Altunbaş firmanın yaptığı çalışmanın Konya’daki sektör yöneticilerine örnek olması gerektiğini belirterek, “İletişim kişilerin hayatlarında olduğu kadar kurumların hayatları için de önem taşıyor. Firmaların günümüz rekabet ortamında bunun farkına varmaları ve bugün burada yaptığımız gibi kurum içi eğitimlerle hem personellerine hem de müşterilerine verdikleri değeri somut hale getirmeleri gerekmektedir” diye konuştu.

Pazarlama-Satış  konusunda verdiği eğitime “Firmaların amaçlarının para kazanmak değil, yaşamak olmalıdır” ifadeleri ile başlayan Selçuk Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Muammer Zerenler ise “Nadir Avcan Petrol’lerinin uygulamaya koyduğu bu kurum içi eğitim programları firmaların yaşam eğrilerinin yukarıya doğru şekillenmesi için gerekli çalışmalardır” şeklinde konuştu. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Kiraz üreticileri "don" nöbetinde
  • Konya'da üniversite öğrencilerinden örnek davranış
  • Seydişehir'de "sulama sezonu" açıldı
  • Konya'daki feci kazadan kötü haber! Yaralı kadın hayatını kaybetti
  • "Tarihi dizilerin ürünlerimize faydası çok"

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA