• Konya6 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Konyanın sorunları bakanlara iletildi
27 Mayıs 2009 Çarşamba 16:34

Konya'nın sorunları bakanlara iletildi

Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil ve Yönetim Kurulu Üyeleri,yeni kabinede görev alan görev alan bakanları ziyaret etti.

Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yeni kabinede görev alan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir tarafından makamında kabul edildi. KSO Heyeti daha sonra Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğulları ile Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevine atanan Dr. Hüsnü Tekin’i de makamında ziyaret etti.  

Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Bayındır ve İskan Bakanı Mustafa Demir, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğulları ile Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hüsnü Tekin’i makamında ziyaret etti.

KSO Heyeti’ni makamında kabul eden Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, heyetle bir süre görüştü.

KSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’e yeni görevinin hayırlı olması dileğiyle, tebriklerini iletti.

Bakan Şimşek’e, Konya sanayisi hakkında bilgi veren Büyükhelvacıgil, ayrıca sanayicilerimizin Bakanlıktan taleplerini ve Konya’nın öne çıkan sorunlarının yanı sıra çözüm önerilerini anlatan rapor sundu.

Konya Milletvekilleri Ayşe Türkmenoğlu ve Ali Öztürk’le birlikte KSO Heyeti daha sonra Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir tarafından makamında kabul edildi. KSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, Bakan Demir’e yeni görevinin hayırlı olması dileğiyle tebriklerini iletti.

Bakan Demir’e Konya sanayisi ve ekonomisi hakkında bilgi veren KSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, sanayicilerimizin Bakanlıktan taleplerini ve Konya’nın öne çıkan sorunları yanısıra çözüm önerileri anlatan rapor sundu.

KSO Heyeti daha sonra Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğulları’nı makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü.

KSO Heyeti en son Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevine atanan Dr. Hüsnü Tekin’i makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

KSO Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, ziyaretlerde günün anısına el işlemeli cam tabak hediye etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Spor Gereçleri ve Kullanım Şekilleri
  • Konyaspor uzatmalarda güldü!
  • Konya’da yarın elektrik olmayacak mahalleler (8 Şubat 2024)
  • Alev Alatlı hayatını kaybetti
  • Rizespor-Konyaspor, Deplasman kabusu bitsin!
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA