• Konya11 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Konya Şeker çifte bayram kutlaması yaptı
05 Eylül 2011 Pazartesi 15:59

Konya Şeker çifte bayram kutlaması yaptı

Konya Şekerde geleneksel hale getirilen dini ve milli bayram kutlamaları her bayramda olduğu gibi bu bayramda da devam etti ve Konya Şeker çalışanları bayramlaştı.
Konya Şeker’de geleneksel hale getirilen dini ve milli bayram kutlamaları her bayramda olduğu gibi bu bayramda da devam etti ve Konya Şeker çalışanları bayramlaştı.
Konya Şeker bahçesinde gerçekleştirilen sıcak ve samimi bayramlaşmaya katılım oldukça yüksek oldu. Anadolu Birlik Holding çatısı altında bulunan tüm iştiraklerin yöneticilerinin hazır bulunduğu bayramlaşmaya Konya Şeker çalışanlarının tümü katıldı. ABH Genel Müdürü ve CEO’su Hamdi Bağcı, ABH İcra Kurulu Üyesi Sefa Çağlayan, Konya Şeker Genel Müdürü Yavuz Erence, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkan Vekili Yavuz Kayhan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Savaş Kayhan, Zeki Güzel ve Seyit Ali Çöğürcü’nün de katıldığı bayramlaşmada herkes birbiriyle tek tek bayramlaştı.
9 günlük bayram tatili sonrası ilk mesai günü gerçekleştirilen bayramlaşmaya Konya dışında olması nedeniyle katılamayan ancak, bir mesaj göndererek iyi dilek temennilerini ileten Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, bayramların birlik ve beraberlik günleri olduğunu belirterek, bayram mesajında şu ifadeleri kullandı;
 “Sevgi, kardeşlik, hoşgörü, birlik ve dayanışmanın en yoğun olarak yaşandığı bir bayramı daha hep birlikte huzur içinde geçirmenin engin mutluluğunu yaşadık.
Bu bayramın bir farklılığı da 30 Ağustos Zafer Bayramı ile birlikte kutlanmasıdır. İki bayramı bir arada kutlamanın mutluluğunu yine hep birlikte idrak ettik.
Konya Şeker geçmişi olan Türkiye’nin en büyük şeker ailesidir. Kurumun başarısı dışında başka bir amaçları olmayan çalışanlarımızın, huzurlu bir ortamda işlerini yapmaları başarımızın temelini oluşturmaktadır. Kurum içerisinde inşa ettiğimiz sevgi, kardeşlik ve dayanışma ruhu tüm içtenliğiyle devam ediyor. Tüm milli ve dini bayramlarda olduğu gibi bu bayramda da tüm çalışanlarımızın katılımıyla gerçekleştirilen bayramlaşmada, çalışanlarla yöneticilerimiz arasındaki sevgi ve dayanışmayı bir kez daha pekiştirmenin, onlarla bir araya gelip hasbihal etmenin mutluluğunu hep birlikte yaşadık. Tüm çalışanlarımızın Ramazan Bayramı’nı ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, daha nice bayramlarda birlikte olmak dileğiyle herkese mutlu ve huzur dolu günler temenni ediyorum.”
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da parasız kalınca tornavida ve eldiven alıp, hırsızlığa başlamış
  • Konya'da soyguncuyu etkisiz hala getiren çalışanını maaşla ödüllendirdi
  • Konya’da Bedesten bölgesi tarihi yeraltı katlı otopark ile nefes aldı
  • Konya nüfusunun 3'te 1'ini çocuk nüfus oluşturuyor
  • Tek isteği, kızını elinden tutup okula götürmek

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA