• Konya10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Konya MÜSİADın en büyük amacı!
16 Mart 2009 Pazartesi 13:00

Konya MÜSİAD'ın en büyük amacı!

MÜSİAD Konya Şubesi Başkanı Aslan Korkmaz MÜSİAD olarak amaçlarını açıkladı.
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Konya Şubesi tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Konya Ürün Belgelendirme Müdürü Ayşin Yılmaz ve Personel Sistem Belgelendirme Müdürlüğü Baştetkik Görevlisi Mehmet Yıldırım MÜSİAD Konya Şubesi Başkanı Aslan Korkmazı makamında ziyaret etti.
 
 TSE Konya Ürün Belgelendirme Müdürü Ayşin Yılmaz, hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “MÜSİAD ülkemiz ve Konya’mız için yaptıklarıyla her zaman takdir toplamıştır. Ülkemizin bu tür kamu yararına çalışan derneklere her zaman ihtiyacı vardır. MÜSİAD bu ihtiyacı hakkıyla karşılamaktadır. Bir ülkenin kalkınabilmesi için nasıl ki sanayiciye, iş adamına ihtiyaç var ise o nispette de sanayicinin ve iş adamının yanında duran, ona yol gösteren, kurumlara da ihtiyaç vardır” dedi.
 
 Personel Sistem Belgelendirme Müdürlüğü Baş Tetkik Görevlisi Mehmet Yıldırım ise, yeni yönetim kurulunu tebrik ederek, MÜSİAD’ın bundan sonrada Konya’da başarılı işlere imza atacağına inandıklarını ifade etti.
 
 MÜSİAD Konya Şube Başkanı Aslan Korkmaz da, “Bizim tek düşüncemiz ülkemizin kalkınması ve refah seviyesine ulaşmasıdır. Şube olarak ise Konya’mızı daha güzel yerlere taşımak, dış pazarlara açmaktır. Biz Yönetim olarak şuna inanıyoruz, bizler sanayicimize ve iş adamımıza destek olur isek onların şuan da yakalamış oldukları başarı çıtası daha da yükselecek ve dolayısıyla Konya’mızın çıtası yükselecektir” diye konuştu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA