• Konya13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Konya Haluk Mesciyi ağırlıyor
15 Kasım 2011 Salı 11:22

Konya Haluk Mesci'yi ağırlıyor

Anadolunun reklam merkezi olma hedefiyle reklamcılığa yatırım yapan Konya 16 Kasım Çarşamba günü Türkiyenin önemli reklam isimlerinden Haluk Mesciyi ağırlıyor.

Anadolu’nun reklam merkezi olma hedefiyle reklamcılığa yatırım yapan Konya 16 Kasım Çarşamba günü Türkiye’nin önemli reklam isimlerinden Haluk Mesci’yi ağırlıyor.

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Topluluğu öğrencilerinin konuk edeceği Haluk Mesci bir gün boyunca genç reklamcılara reklam aşısı yapacak. Konya’da yeni kurulan İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümünün ve Konya Reklamcılar Derneğinin Başkanlıkları yanında Reklam Topluluğunun danışmanlığını da yürüten Doç.Dr.Hüseyin ALTUNBAŞ’ın gayretleriyle Anadolu’da ve Konya’da geleceğin reklamcıları filizleniyor.
 
 İletişim kuran toplumların her zaman geliştiğini ifade eden Doç.Dr.Altunbaş, “reklam, iletişimin jenerik ismi olarak gençlere hayatla barışık olmayı öğretir. Bunu Türkiye’nin büyük reklam üstadlarından tecrübeleriyle almak bizim eğitim anlayışımıza da büyük katkı sağlayacaktır. Haluk Mesci gibi büyük bir üstadın yoğunluğu arasında Konya’daki pırıl pırıl gençlere reklam aşısını vurmak için gelmesi bizlere büyük heyecan vermektedir. Konya reklamcılığı, Konya reklam sektörü, üniversitem ve fakültem adına Haluk Mesci’ye çok teşekkür ederim. Konya’nın reklam anlayışını büyük üstadların desteğiyle daha ileriye götüreceğimizi düşünüyorum” dedi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA