• Konya14 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Konya beldelerinde en çok başkanlık kazanan parti
30 Mart 2009 Pazartesi 21:00

Konya beldelerinde en çok başkanlık kazanan parti

İşte Konya beldelerinde seçim sonunda oluşan tablo...
     AKŞEHİR:
     Adsız: CHP Türkan Pınar Çiğdem,
     Altuntaş: AK Parti Ahmet Çakar,
     Atakent: AK Parti Mustafa Zeybek,
     Çakıllar: MHP Cevdet Üstündağ,
     Doğrugöz: MHP Osman Fedai,
     Engili: AK Parti Karatay Selçuk Şehirli,
     Gülçayır: MHP Hüseyin Cavit Kılıç,
     Karahüyük: AK Parti Cavit Akdeniz,
     Ortaköy: AK Parti Cevat Nuri Bozoğlu,
     Reis: AK Parti Mevlüt İbiş,
     Yazla: BTP Ömer Pınar.
    
     AHIRLI:
     Akkise: AK Parti Ceylan Aslan
    
     AKÖREN:
     Avdan: DP Hüseyin Doğaner,
     Kayasu: AK Parti Mehmet Tekkeş.
    
     ALTINEKİN:
     Akıncılar: AK Parti Muharrem Dere,
     Dedeler: AK Parti Mehmet Elmalı,
     Oğuzeli: AK Parti Sami Yatgın.
    
     BEYŞEHİR:
     Adaköy: AK Parti Nihat Ulu,
     Akçabelen: MHP Hasan Sayın,
     Esence: MHP Fuat Bayır,
     Doğanbey: AK Parti İbrahim Şinasi Erten,
     Gölyaka: Ak Parti Ramazan Erdoğan,
     Huğlu: MHP Fehmi Tekin,
     Bayavşar: AK Parti Polat Yetkin,
     Emen: CHP Osman Demir,
     Gökçimen: MHP Mustafa Dokur,
     Karaali: AK Parti İbrahim Uslu,
     Kayabaşı: AK Parti Yaşar Güneş,
     Kurucuova: AK Parti Vedat Sabırlı,
     Sadıkhacı: MHP Şakir Özel,
     Sevindik: AK Parti Mevlüt Gök,
     Üstünler: MHP Ethem Özgür,
     Üzümlü: AK Parti Salih Şenoğlu,
     Yenidoğan: MHP Hüseyin Derebağ,
     Yeşildağ: AK Parti Mustafa Ünlü.
    
     BOZKIR:
     Çağlayan: CHP Ziya Kara,
     Dere: AK Parti Mustafa Şahin,
     Dereiçi: AK Parti Şakir Nazlı,
     Hamzalar: MHP Vehbi Gül,
     Harmanpınar: MHP Osman Güven,
     Hisarlık: AK Parti Hasan Arlı,
     Sarıoğlan: MHP Hüseyin Uyan,
     Sorkun: AK Parti Abdurrahman Keşir,
     Söğüt: AK Parti Ramazan Öğüt,
     Üçpınar: MHP Ata Kalaycı.
    
     CİHANBEYLİ:
     Bulduk: AK Parti Ömer Küçükyıldız,
     Büyükbeşkavak: SP Mümin Deveci,
     Gölyazı: DTP Mulla Şimşek,
     Günyüzü: AK Parti Mehmet Kale,
     İnsuyu: AK Parti Abdulkadir Öztürk,
     Kandil: SP Hasan Çam,
     Karabağ: DP Kadir Ulutaş,
     Kelhasan: AK Parti Resül Kara,
     Kuşcu: AK Parti İsmet Karaca,
     Kütükuşağı: AK Parti Sami Arabacı,
     Taşpınar: MHP Mehmet Taşpınar,
     Yapalı: Bağımsız Fikret Özdemir,
     Yeniceoba: AK Parti İlyas Kara.
    
     ÇELTİK:
     Gökpınar: AK Parti Hacıgüzel Kalenderoğlu,
     Küçükhasan: CHP Ali Vural.
    
     ÇUMRA:
     Alibeyhüyüğü: AK Parti Ali Kılıçaslan,
     Apa: MHP Halil Gülşin,
     Arıkören: MHP Sami Bilgi,
     Dinek: AK Parti Rafet Avcı,
     Güvercinlik: AK Parti Yaşar Tülü,
     İçeriçumra: AKP Mehmet Kınalı,
     Karkın: AK Parti İsmail Ovalı,
     Okçu: MHP Ali Tokgöz,
     Türkmencamili: MHP Sabri Sarılar,
     Yenisu: AK Parti Ufuk Yağcılar.
    
     DERBENT:
     Çiftliközü: CHP Süleyman Akıncı.
    
     DOĞANHİSAR:
     Ayaslar: AK Parti Bayram Çavdar,
     Başköy: AK Parti Abdullah Koç,
     Çınaroba: AK Parti Mahmut Yalçın,
     Deştiğin: CHP Bayram Çarman
     Karağa: AK Parti Mehmet Ergül,
     Konakkale: CHP Mehmet Çöğür,
     Koçaş: MHP Ramazan Adıgüzel.
    
     EMİRGAZİ:
     Demirci: AK Parti Süleyman Topal,
     Işıklar: MHP Mahmut Uslu.
    
     EREĞLİ:
     Aziziye: MHP Kemal Uzundere,
     Belkaya: MHP Mehmet Şen,
     Çayhan: AK Parti Abdulkadir Tolun,
     Kutören: MHP Nurettin Karkın,
     Sazgeçit: AK Parti Bülent Ersüllü
     Zengen: CHP Adayı Metin Karakaya
    
     GÜNEYSINIR:
     Alanözü: MHP Durmuş Ali Küçükkara,
     Aydoğmuş: AK Parti Mustafa Gebeş.
    
     HADİM:
     Bademli: MHP Zeki Erim,
     Bağbaşı: AK Parti Mehmet Çetiner,
     Bolat: DP Mustafa Babuççu,
     Dedemli: AK Parti Ali Uçar,
     Korualan: AK Parti İbrahim Akmaz,
     Yalınçevre: AK Parti Ahmet Navir. 
     
          
     HÜYÜK:
     Burunsuz: AK Parti Dursun Gezer,
     Çamlıca: MHP Ramazan Şengezer,
     Çavuş: AK Parti Mehmet Çiğdem,
     Göçeri: AK Parti Mehmet Bülbül,
     İlmen: SP Hürriyet Şahin,
     İmrenler: CHP Ahmet Refik Şenönder,
     Kıreli: AK Parti Ali Mermer,
     Köşk: kura ile belirlenecek,
     Mutlu: AK Parti Mustafa Kemal Ateş,
     Selki: MHP Ömer Mercan.
    
     ILGIN:
     Argıthan: Ak Parti Sait Karahan,
     Aşağıçiğil: AK Parti Hasan Yaka,
     Balkı: SP Halil Yavuz,
     Beykonak: MHP Mevlüt Ocak,
     Çavuşçugöl: MHP Hamza Çallı,
     Gökçeyurt: AK Parti Ömer Berber,
     Yukarıçiğil: AK Parti Naci Çiğil.
    
    
     KADINHANI:
     Atlantı: CHP Hasan Takımcı,
     Başkuyu: DP Muammer Sarı,
     Kolukısa: MHP Yusuf Durgut,
     Osmancı: AK Parti Mehmet Küçükacar.
    
     KARAPINAR:
     İslik: AK Parti Necati Karakara,
     Hotamış: AK Parti Mehmet Özüdoğru,
     Kayalı: CHP Recep İlhan,
     Yeşilyurt: MHP Bekir Yenen.
    
     KARATAY:
     Hayıroğlu: AK Parti Mustafa Geçgil,
     İsmil: MHP Lütfi Topbaş,
     Ovakavağı: SP Nuh Özdemir
     Yarma: AK Parti Mustafa Sarıca.
    
     KULU: AK Parti Ahmet Yıldız,
     Celep: AK Parti Mahir Mustafa Çelik,
     Karagöz: CHP Şahin Ateş,
     Kırkpınar: AK Parti Mehmet Altun,
     Kozanlı: AK Parti Tahsin Başoda,
     Tavşançalı: CHP Hüseyin Baysal,
     Tuzyaka: AK Parti Mustafa Erdoğan,
     Zincirlikuyu: AK Parti Mehmet Atakan.
    
     SARAYÖNÜ:
     Başhüyük: Bağımsız Hüseyin Tavlan,
     Çeşmelisebil: AK Parti Yonis Demirci,
     Gözlü: AK Parti Muammer Özşahin,
     Ladik: AK Parti Şükrü Tuna,
     Kadıoğlu: AK Parti Cavit Durmaz,
     Kurşunlu: MHP Sami Ülker.
    
     SELÇUKLU:
     Başarakavak: AK Parti Ali İhsan Özcan,
     Tepeköy: AK Parti Hasan Hüseyin Karsavuran,
     Sızma: AK Parti Mehmet Dığrak.
    
     SEYDİŞEHİR:
     Akçalar: CHP Fikret Kerpiç,
     Bostandere: CHP Turan Koyuncu,
     Çavuş: MHP Mehmet Özer,
     Gevrekli: AK Parti Cavit Şirin,
     Kesecik: MHP Abdullah Ünver,
     Ketenli: AK Parti Hüseyin Atay,
     Ortakaraören: AK Parti Yusuf Kök,
     Taraşçı: CHP Yasin Şahin.
    
     TAŞKENT:
     Avşar: AK Parti Ahmet Demirkol,
     Balcılar: SP Ahmet Karaal,
     Bolay: AK Parti Celal Bayram,
     Çetmil: AK Parti Osman Arı.
    
     YUNAK:
     Koçyazı: AK Parti Şaban Arat,
     Kuzören: MHP Hasan Hüseyin Kale,
     Tiribeyli: AK Parti Abdil Yalçınkaya,
     Saray: CHP Ferruh Polat,
     Bülüklü: AK Parti Mustafa Gökçil,
     Turgut: MHP Remzi Yalım.

YORUMLAR
aaaVNBCV
ahmet
Bütün beldelerin kazanan isimleri a parti k... s... yazdınız da ZENGENİ NİYE ADAYI KULLANDINIZ SEBEP NEDİR
85.110.85.230
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Türkiye Huzur-6 uygulamasına Konya'da 500 polis katıldı
  • "Konya'dan geldik defineciyiz" dediler, sonra da dolandırdılar
  • İHH 105 ülkede Ramazan’ı yaşatacak
  • Pema Koleji Bahar Şenlikleri coşkuyla kutlandı
  • MÜSİAD Konya ile İTÜ-KKTC arasında işbirliği protokolü

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA