• Konya27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KONSİAD Konya şube yönetimi açıklandı
31 Ocak 2016 Pazar 13:27

KONSİAD Konya şube yönetimi açıklandı

Geçtiğimiz günlerde ilk toplantısını dernek binasında yapan, şube kuruluş ve diğer faaliyetlerine çalışmalarına başlayan Konsiad Konya şubesi yönetim kurulu açıklandı.

Konyalı Sanayici ve İş adamları Derneği, yani KONSİAD,  Konya şubesi kurucu başkanı Hasan Hüseyin Aydın; ‘’ Konsiad Konya şubesi yönetim kurulundaki çalışma ve dava arkadaşları isimlerini açıkladı;  Mustafa Çalıcı, Ahmet Baranok, Ahmet Koparan, Bilal Aksoy, Muhammet Güngör, Musa Aşıcı, Mehmet Ali Algül, Ahmet Aydın, Hakan Kanbur, Hakan Ulu, Ahmet Atiker, Hayri Türkyılmaz, Mustafa Tuna, Hüseyin Kabak, Ergin Dağ, İbrahim Demirkesen, Mustafa Çetiner, Muhammet Ceylan, Fuat Deresoylar, Osman Öz, Fatih Kocakafa ve İbrahim Deler.

Konyalı Sanayici ve İş adamları Derneği, yani KONSİAD,  Konya şubesi kurucu başkanı Hasan Hüseyin Aydın; ‘’ Konyalıların ihtiyaç duyduğu aktif bir iş adamları teşkilatıdır. 2008 yılında İstanbul’da, orta ve büyük ölçekli işletmelere sahip Konyalı iş adamlarının girişimiyle kurulmuş, merkezi İstanbul Bahçelievler’de bulunan bir dernektir. Konyalı iş adamları arasında ekonomik ilişkilerin teşvik edilmesi, işbirliğinin arttırılması, KONSİAD’ın temel amacıdır. KONSİAD, Konya ve Konyalıların ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel gelişimine katkıda bulunmayı da kendine bir görev addetmektedir. KONSİAD, Konya ve çevre illeri başta olmak üzere ülkemiz için fayda sağlayacak her türlü ekonomik, sosyal, kültürel ve siyasal projenin oluşturulması, geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinde aktif rol almayı dernek tüzüğü ve icraatları ile hayata geçirmek isteyen bir iş adamları derneğidir’’ ifadelerine vurgu yaptı. 

 
 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Ankara Yolu’nda zincirleme kaza!
  • En yüksek viyadük inşaatına yolcu ilgisi
  • Beyşehir’de ay yıldızlı kavşaklar dönemi
  • AK Parti Milletvekili Recep Konuk Beyşehir'de
  • Cinayet sanığı kuzen: Tüfek yere düşüp ateş aldı

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA