• Konya9 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kongaz kalitesi tescillendi
10 Nisan 2009 Cuma 12:24

Kongaz kalitesi tescillendi

Tüketici Akademisi tarafından düzenlenen 22.uluslararası Tüketici zirvesinde, dalında en çok güvenilen markalara Tüketici 2009 Kalite Ödülü verildi.
Tüketici Akademisi tarafından düzenlenen 22.uluslararası Tüketici zirvesinde, dalında en çok güvenilen markalara “Tüketici 2009 Kalite Ödülü” verildi. Kombassan Şirketler Grubundan Kongaz, tüketici kalite ödülünü alarak kalitesini tüketiciler nezdinde bir kez daha tescillendirmiş oldu.
 
22. Uluslararası Tüketici Zirvesi, Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın yanı sıra iş ve sanat dünyasından birçok ünlü ismin katılımıyla Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirildi.
Tüketici bilincinin geliştirilmesi, tüketicilerin yasal haklarını kullanmaları konusunda özendirilmesi, tüketici talep ve tercihlerini dikkate alan firmaların teşvik edilmesi, tüketici hukuku veya tüketicinin korunması ile ilgili bilimsel çalışmaların özendirilmesi amaçlarıyla 2008 yılı faaliyetleri dikkate alınarak yedi dalda firmalara "Geleneksel Tüketici Ödülleri" verildi. Tüketici Akademisi tarafından yapılan açıklamada firmalar Anadolu’nun değişik yerlerinde tamamen bilimsel metotlarla yapılan tüketici anketleri ile belirlendi.
 
"Markaların Tüketici Üzerindeki Etkileri" konulu araştırma neticesinde dalında en çok güvenilen markalara "Tüketici 2009 Kalite Ödülü" verildi. Kombassan Gurubu şirketlerimizden Kongaz A.Ş., kendi sektörü içinde en çok güvenilen marka seçildi. Kongaz A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Fidan ödülü, İstanbul vali yardımcısı Murat Kocabaş’ın elinden aldı. Mustafa Fidan yaptığı konuşmada, “Konya’nın yükselen değeri Kongaz yaptığı yatırımlar ve işletme politikası ile kalitesini her geçen gün tüketici nezdinde tescillendirmektedir. Tüketici Akademisi tarafından dalında en çok güvenilen marka olarak ödül almamız tüketiciye verdiğimiz değerin bir göstergesidir” dedi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA