• Konya13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KONESOB ile MEDİCANA arasında protokol
01 Nisan 2013 Pazartesi 14:32

KONESOB ile MEDİCANA arasında protokol

Konyalı esnaf ve birinci derece yakınları Medicana Konya Hastanesinden yüzde 20 ila 30 arasında değişen oranlarda indirimli sağlık hizmeti alabilecek.
Konyalı esnaf ve birinci derece yakınları Medicana Konya Hastanesinden yüzde 20 ila 30 arasında değişen oranlarda indirimli sağlık hizmeti alabilecek.
Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) ile Medicana Konya Hastanesi arasında sağlık hizmeti protokolü törenle imzalandı. KONESOB Yönetim Kurulu üyeleri ile Medicana Konya Hastanesi Genel Müdürü Lütfi Şimşek ve Anlaşmalı Kurumlar Uzmanı Banu Kılıçlar’ın da katıldığı törende konuşan Medicana Konya Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Zeliha Savaş, esnafa özel bir ayrıcalık tanınacağını söyledi. Savaş, “KONESOB’a bağlı tüm odaların üyeleri ve birinci dereceden yakınlarına, hastane kapısından içeri girdikten itibaren özel bir ayrıcalık tanınacak. Ortalamada yüzde 20 oranında hem cari hem de farklarda indirim yapacağız. Bu hizmetten tek bir anlaşma çatısı altında tüm odalar yararlanacak” dedi.
Medicana Konya Hastanesi Genel Müdürü Lütfi Şimşek ise törende yaptığı konuşmada, hastaneleri hakkında bilgi verdi. 5 ay önce Konya’da hizmet vermeye başladıklarını, İç Anadolu Bölgesinin en büyük özel hastanesi olduklarını kaydeden Şimşek, “Medicana 10. hastanesini Konya’ya açtı. Bu 10 hastane zincirinin tamamı yerli bir gruba aittir. Tüm branşlarda hizmet vermekteyiz. Şuan itibariyle bölümlerimizin yarısına yakını Türkiye’de en iyi çalışan hastane olarak kendisini ispat etmiş durumdadır. Sahasında oldukça uzman ve deneyimli hocalardan yana tercihlerimizi yaptık. Konya’da eksikliğini hissettiğimiz bazı bölümleri Ankara ve İstanbul’dan hocalar getirerek tamamladık. Kısa zamanda bunun etkilerini gördük. Bu sayede 81 vilayetten hastalarımız geliyor” diye konuştu.
KONESOB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Duvarcı da, avantajlı bir hizmeti kabul ettiklerini bildirdi. 86 meslek odasına üye 52 bin esnafın indirimli sağlık hizmeti alacağını kaydeden Duvarcı, “Anlaşma duyurusu odalar tarafından üyelere yapılacak. Esnafımız bu protokol sayesinde yüzde 20-30 oranında indirimlerden yararlanacak. Sağlık konusunda bu şekilde avantajlı bir teklifi kabul ettik” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından KONESOB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Duvarcı ile Medicana Konya Hastanesi Genel Müdürü Lütfi Şimşek, indirimli sağlık hizmeti protokolünü imzaladı.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA