• Konya6 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kombassana Vergi Daire Başkanlığından plaket
29 Şubat 2012 Çarşamba 16:18

Kombassan'a Vergi Daire Başkanlığı'ndan plaket

Konya Vergi Dairesi Başkanı Sıtkı Aksöz, Kombassan Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Şahin'i ziyaret ederek plaket takdim etti.
Konya Vergi Dairesi Başkanı Sıtkı Aksöz, Kombassan Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Şahin'i ziyaret ederek plaket takdim etti.
Konya Vergi Dairesi Başkanı Sıtkı Aksöz ziyarette; Kombassan’ın iki firmasının, 2011 yılının en fazla Kurumlar Vergisi ödeyen ilk on firması arasında yer aldığını belirterek, Kombassan’ın ekonomiye yaptığı katkılarından dolayı Kombassan Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Şahin'e teşekkür etti. Aynı başarının önümüzdeki yıllarda da artarak devam edeceğine inandıklarını söyleyen Aksöz, Kombassan’ın kurumsal bir yapıya sahip olduğunu ve bölgeye büyük değer kattığını ifade etti.
Kombassan Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Şahin'de, bölge ve ülke ekonomisinin kalkınması adına tüm yönetici ve çalışanlarıyla gösterdikleri gayretlerinin ödüllendirilmesinden büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Şahin, önümüzdeki dönemde şirketlerinin daha iyi noktalara gelmesi için çaba sarf ettiklerini, ihracat, döviz kazandırma, vergilendirme, üretim ve istihdam alanlarında 2011yılı için planladıkları hedefleri büyük ölçüde yakaladıklarını ifade etti. Yurtiçinin yanı sıra yurtdışında da faaliyet gösterdiklerini belirten Şahin, 18 şirkete ait 29 adet tesislerinin bulunduğunu, bunların yurtiçinde 11 vilayet ile yurt dışında ise Romanya ve Macaristan’a kadar geniş bir coğrafyada yer aldığını söyledi. 2012 yılı için hedefledikleri cirolarını, 2011 yılında gerçekleşen cironun da üzerine çıkarmayı hedeflediklerini ifade eden Şahin, Vergi Dairesi Başkanı Sıtkı Aksöz’e de bölge ekonomisinin canlanması adına gösterdikleri duyarlılık nedeniyle de teşekkürlerini iletti.
Kombassan’ın 6 firması, İstanbul Sanayi Odası'nca(İSO) belirlenen en büyük 1000 şirket arasında bulunuyor. Ayrıca Kombassan şirketleri, geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen "Konya Ekonomi Ödülleri 2011" programında, döviz sağlama ve vergilendirme alanlarında ki başarılarıyla birlikte, İSO’nın belirlediği ilk 1000 firma arasında da yer alarak, 22 dalda aldığı ödülle en çok ödül alan grup olarak önemli bir başarıya imza atmıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Kiraz üreticileri "don" nöbetinde
  • Konya'da üniversite öğrencilerinden örnek davranış
  • Konya'daki feci kazadan kötü haber! Yaralı kadın hayatını kaybetti
  • Seydişehir'de "sulama sezonu" açıldı
  • Beyşehir'de yurtta kalan öğrencilere doğa gezisi

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA