• Konya3 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kartalın kupa ve lig maçını yönetecek hakemler
24 Ekim 2012 Çarşamba 16:00

Kartal'ın kupa ve lig maçını yönetecek hakemler

PTT 1. Lig'de 9. hafta maçlarını yönetecek hakemler ve Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig'de 9. hafta maçlarında görevli hakemler şunlar:

27 Ekim Cumartesi:

14.00 Şanlıurfaspor-Adana Demirspor: Mustafa Öğretmenoğlu

19.00 Torku Konyaspor-Çaykur Rizespor: Bülent Yıldırım

19.00 Bucaspor-1461 Trabzon: Serkan Çınar

28 Ekim Pazar:

14.00 MKE Ankaragücü-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: Deniz Ateş Bitnel

14.00 Kartalspor-Denizlispor: Hakan Ceylan

19.00 Manisaspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor: Deniz Çoban

19.00 Karşıyaka-Göztepe: Hüseyin Göçek

19.00 Adanaspor-Samsunspor: Mustafa Kamil Abitoğlu

29 Ekim Pazartesi:

20.00 Kayseri Erciyespor-Boluspor: Çağatay Şahan


Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, kupada 30, 31 Ekim ve 1 Kasım tarihlerinde oynanacak 3. tur maçlarının hakemleri şöyle:


30 Ekim Salı:

13.30 Tepecikspor-Gençlerbirliği: Bülent Birincioğlu

20.30 Torku Konyaspor-Nazilli Belediyespor: Özgür Sepin

31 Ekim Çarşamba:

13.00 İstanbul Güngörenspor-Sivasspor: Erbay Aldemir

13.30 Şanlıurfaspor-Orhangazispor: Ali Şükrü Beldüz

13.30 Batman Petrolspor-Adanaspor: Eser Birinci

13.30 Bandırmaspor-Yimpaş Yozgatspor: Hakan Akmısır

13.30 Dardanelspor-Manisaspor: Emre Malok

13.30 Kızılcahamamspor-1461 Trabzon: Abdulkadir Bitigen

13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Polatlı BUGSAŞ Spor: Adem Sarıtaş

13.30 Tokatspor-Akhisar Belediyespor: Ercan Hellaç

13.30 MKE Ankaragücü-Çorum Belediyespor: Ferhan Kestanlıoğlu

15.30 Giresunspor-Mersin İdmanyurdu: Ömer Faruk Ocak

18.00 Kardemir Karabükspor-Yeni Malatyaspor: Yaşar Kemal Uğurlu

20.30 Göztepe-Sakaryaspor: Mehmet Nevzat Adal

20.30 Beşiktaş-Ofspor: Kutluhan Bilgiç

1 Kasım Perşembe:

13.30 Denizli Belediyespor-Bozüyükspor: İlkay Aydın

13.30 Balıkesirspor-Turgutluspor: Erkan Engin

13.30 Altay-Fethiyespor: Öner Fırat

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor: Onur Karabaş

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği: Ali Zağlı

15.30 Kasımpaşa-Kocaelispor: Aytekin Durmaz

18.00 Orduspor-Sancaktepe Belediyespor: Mustafa Aydın

20.30 Medical Park Antalyaspor-Eyüpspor: Özgüç Türkalp

Bu arada, 7 Kasım Çarşamba günü oynanacak Kayseri Erciyesspor-Sarıyer, Arsinspor-Gaziantepspor ile 8 Kasım Perşembe günü yapılacak Bayrampaşaspor-Kartalspor, Pendikspor-Sanica Boru Elazığspor maçlarının hakemleri daha sonra açıklanacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Reina saldırganı Abdulkadir Masharipov yakalandı
  • Yeni mezunların maaşının yarısı devletten
  • İşte AK Parti'nin yeni planı!
  • Reina katliamcısı yakalandı, süreç nasıl işleyecek?
  • Reina saldırganının yakalandığı evin görüntüleri

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA