• Konya5 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karayollarında durum
11 Ocak 2012 Çarşamba 12:40

Karayollarında durum

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durum bültenine göre, Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 9. kilometresinde(Arhavi-Hopa arası) mekanik gabari montaj çalışmaları nedeniyle Arhavi-Hopa istikametinde 10-14, Hopa-Arhavi istikametinde ise 13-17 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacak.
     Gazipaşa-Anamur yolunun 29-31. kilometre arasında (Çamlıpınaralanı Mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle saat 15-17 arasında yol ulaşıma kapatılacak.
     Anadolu Otoyolunun Ankara-Gerede Kesimi Kazan Bağlantı Kavşağında köprü ve aydınlatma çalışmaları nedeniyle 30 Ocak'a kadar Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanacak.
     Beşikdüzü-Trabzon yolunun 51. kilometresindeki Trabzon Şehir geçişi Ayasofya Müze altı mevkisinde yaya üstgeçit montaj çalışmaları nedeniyle 17 Ocak'a kadar 07-19 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.
     Köyceğiz yolunun 16. kilometresindeki Namnam Köprüsünde meydana gelen sel tahribatı nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.
     TEM Otoyolunun Anadolu Otoyolu Kavşağı-Gebze Kavşağı arasında bulunan köprü ve viyadüklerde depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle her iki yönde şerit daraltılması yapılacağından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
     Borçka-Artvin yolunun 44-61. kilometreleri arasındaki tünellerdeki bordür boyama çalışmaları nedeniyle saat 08-17 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacak.
     Burdur-Yeşilova-Serinhisar yolunun 12-14. kilometreleri arasında (Saldabeli Geçişi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle saat 13-15 arasında yol ulaşıma kapalı olacak.
    
Korkuteli-Antalya yolunun 16-19. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 13-15 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
    
 Artvin-Erzurum yolunda sürdürülen Baraj inşaatı çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapalı olup, bekleyen araçlar için ulaşım aralıklarla çift yönlü olarak sağlanıyor.
     Bafa Gölü-Milas yolunun 1-15. kilometreleri arasındaki Pınarcık ve Çamiçi Köyü Mevkisinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 14-16 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Konya-Seydişehir yolunun 42-58. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.
     Maçka-Torul-Gümüşhane yolunun 12-36. kilometreleri arasındaki Köstere-Mescitli kesimi yol yapım çalışmaları nedeniyle kısa süreli aralıklarla ulaşıma kapatılacak.
     Akşehir-Bağkonak-Yalvaç yolunun 2-13. kilometreleri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle 08-12 ve 13-18 saatleri arasında yol ulaşıma kapalı.
     Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87. kilometreleri arasında muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08-19 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapalı olacak.

     Niksar-Reşadiye-Erzincan yolunun 49-52. kilometreleri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle 07-12 ile 13-18 saatleri arasında ulaşım 20 dakikalık aralıklarla kesilerek kontrollü olarak sağlanacak....
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA