• Konya13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karatay Kadın Meclisi Başkanı kim oldu?
26 Aralık 2011 Pazartesi 14:09

Karatay Kadın Meclisi Başkanı kim oldu?

Karatay Kent Konseyi toplantısı Çocuk, Gençlik ve Kadın Meclisi üyelerinin katılımıyla Belediye Meclis salonunda gerçekleştirildi.

Kentin sorunları ve çözüm yolları konularında toplumun her kesimindeki yetkililerle fikir alışverişinin yapıldığı Karatay Kent Konseyi toplantısı Çocuk, Gençlik ve Kadın Meclisi üyelerinin katılımıyla Belediye Meclis salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda söz alan Karatay Kent Konseyi Başkanı Ali Ergun, yürütme kurulunun oluşturulmasının ardından Çocuk, Gençlik ve Kadın Meclisi yönetimlerinin 3 yıllığına oluşturulması yönünde seçim yapıldığını dile getirdi. Gerçekleştirilen toplantı da, seçilecek yeni meclis başkanlarının Karatay’ın kent ve yaşam kalitesini geliştirme amacı taşıyan konuları değerlendirmeleri gerektiğini söyleyen Ergun, Kent Konseyi’nin oluşturulmasındaki amaçlarının tarihi, kültürel v.b. değerlere sahip çıkmak ve geliştirmek olduğunu ifade etti. Karatay Kent Konseyi’nin yerel yönetimler ile halkın arasında bir köprü olduklarını belirten Ali Ergun, alınan kararların uyum içerisinde yürütüldüğünü söyledi.

Karatay Kent Konseyi Başkanı Ali Ergun’un konuşmasının ardından seçimlere geçilerek 3 yıllığına görev alacak Çocuk Meclisi Başkanlığına Akçeşme İlköğretim Okulu Öğrencisi Zehra Çelik, Gençlik Meclisi Başkanlığına Abdurrahim Arslan, Kadın Meclisi Başkanlığına ise Hayrünnisa Özer seçildi. Kent Konseyi toplantısı dilek ve temennilerin ardından son buldu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA