• Konya20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kansere bir darbe de frekanstan
30 Mart 2014 Pazar 07:57

Kansere bir darbe de frekanstan

Avrupa'da 'Geleceğin tıbbı' olarak da yorumlanan biyorezonans, ağrılarda, alerjilerde, kanserde, depresyonda tamamlayıcı bir tedavi yöntemi.

Biyorezonans nedir?

Kuantum fiziğine göre her atomun etrafına yaydığı bir titreşim var. Bu titreşim belli bir dalga boyu ve frekansındadır. Aynı mantık hücreler için de geçerli. Hücrelerin de etrafına yaydığı bir titreşim var. Biyorezonans, bu dalı inceleyip tedavi yapılan bir alan. Biz bu metodla frekansı elimizde olan tüm maddeleri tespit edebiliyoruz. Tedavi için de yabancı maddeleri biyofiziksel olarak tersini verdiğimizde tedavi olabiliyor. Hücre frekansını bozan yabancı maddelerin veya çevresel faktörlerin ters frekanslarını vererek hücrenin nötrleşmesi yani eskisi gibi sağlıklı çalışmasını sağlanıyor. Mevcut hastalığınızı ters frekanslar verilerek iyileştirmek mümkün olduğu gibi daha iyi çalışmasını istediğiniz bir organınıza da kendi frekansını güçlendirerek verdiğinizde o organ daha etkin çalışmaya başlıyor.

Hangi hastalıklarda uygulanabilir?

Alerjilerde başarılı. Örneğin çilek alerjiniz var. Çilekle karşılaşınca tepki veriliyor. Biyorezonansla çileğin frekansının tersini üretip geri verirseniz nötr hale getirirsiniz. O kişi alerjiden uzaklaşıyor. Aynısını bakterilerde, virüslerde de oluyor.

Nezle ve gripte de geçerli mi bu yöntem?

Bir seansta biter. Sağlık hücrelerimizin frekansını da geri verebiliriz. Bu sağlıklı bir şekilde yaşarken C vitamini almak gibi, yokuşta çıkarken kolunuza birisinin girmesi gibi bir şey. Tamamlayıcı bir yöntem diyebiliriz.

Kanserde de geçerli mi?

Elbette kanserde de tamamlayıcı, destekleyici bir tedavi olarak kullanılabilir. Benim kanser hastalarım kemoterapiye rahat giriyorlar. Kemoterapinin yan etkilerini azaltıyor. Alerjide, ağrılarda, romatizmal hastalıklarda iyi sonuçlar alıyoruz. Yan etkisiz, konforlu bir tedavi yöntemleri.

Peki, onkologlar da hastalarını biorezonansa yönlendiriyor mu?

İletişim halinde olduğumuz, hastalarını bize yönlendiren onkologlar var. Ayrıca; mevcut hastalarımın yüzde 40'lık bir bölümü zaten doktor ve doktor yakınlarından oluşuyor. Bazen hastalar geç kalıyor ve kanserin son evresinde geliyor. O durumda ağrılarını azaltarak yaşayacağı süreyi daha konforlu geçirmesine yardımcı oluyoruz.

Depresyon ve strese karşı da yapılabilir mi biyorezonans?

Seratonin düzeylerini dengeleyerek, biyokimyasal ajanların geçişini düzenleyerek mutluluk hormonunu salgılatabiliyoruz. Özellikle panik atakta çok etkili olduğunu söyleyebilirim

Biyorezonans nasıl uygulanıyor?

Yardımcı araçlarımız var. Hücrelerin frekanslarını tespit edip, uygulamayı yapan cihazımız var. Elektrotlarla vücudun neresinden bilgi alacaksak o bölgeye uygulama yapıyoruz. Bir saat kadar sürüyor bir seans.

Yeterince bilimsel mi peki?

Yurtdışında biorezonans kongreleri düzenleniyor. Türkiye'de de aralık ayında gerçekleştirilen Ulusal Mikrobiyoloji Kongresinde bazı bakterilerin biorezonans yöntemiyle ters frekans verilerek etkin bir şekilde öldürülebildiği ile ilgili bir çalışma yayınlandı. Ülkemizde son yıllarda yaygınlaşmaya başlasa da Avrupa'da 35 yıldır uygulanan bir test ve tedavi yöntemi bu. Almanya'da doğal tıp yöntemleri arasında sayılıyo

Biyorezonans "Geleceğin tıbbı" olarak adlandırılıyor

Avrupa'daki tıp titreşim tıbba doğru kayıyor. Modern tıp ve titreşim tıbbı birleştiriliyor. Bende de öyle. Hastalarım MR, tahlil sonuçlarıyla geliyor. Hastalarımın bir doktorları var, ben ikinci doktorları oluyorum. Öbür doktorlarıyla birlikte çalışıyoruz. Kuantum fiziği hayatımıza yerleşiyor. Gelecekte biyofizik üzerine tıbbın kurulması planlanıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Yıldız'dan Sade'ye ziyaret
  • Körfez ülkeleri iş adamları Konya'yı geziyor
  • Konya dahil 15 ilde FETÖ operasyonu: 12 gözaltı
  • Suğla Tarım Meslek Lisesine belediye araç hibe etti
  • Konya Şehir Kolejinden Sarıveliler’de eğitime destek

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA