• Konya16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kafkas Üniversitesi, Selçuku örnek alacak
02 Kasım 2010 Salı 14:56

Kafkas Üniversitesi, Selçuk'u örnek alacak

Selçuk Üniversitesi'nin işleyişi hakkında bilgi alan Kafkas Üniversitesi heyeti, izlenimlerin kendi üniversitesinde uygulayacak
Kafkas Üniversitesi'nden bir heyet, Selçuk Üniversitesi'ni ziyaret etti.

Azerbaycan'da bulunan Özel Kafkas Üniversitesi heyeti Selçuk Üniversitesi GenelSekreteri Fazilet Uyar tarafından karşılandı. Heyet, kurumsal yapısı veöğrenci dinamizmi açısından kendilerine Selçuk Üniversitesi'ni örnekaldıklarını söyledi. Özel Kafkas Üniversitesi Personel İşleri MüdürüAdalet Mikayılov, Bilgi İşlem Müdürlüğü'nde görevli Ruslan Memmedov veAmil Babayev, Kültür Şube Müdürlüğü'nden Sabit İsayev ve Yazı İşleriMüdürlüğü'nden Serkan Latifov, üniversitenin genel yapısı ve kurumsalişleyişe ilişkin Genel Sekreter Fazilet Uyar'dan bilgi aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Sekreter Uyar, "Kardeşüniversitemiz olan Kafkas Üniversitesi, kurumsal yapımız ve işleyişimize ilişkin bilgi alarak, kendi üniversitelerinde uygulamak istiyor. Selçuk Üniversitesi olarak bu konuda elimizden gelen desteği vereceğiz. ÖzelKafkas Üniversitesi'ne katkımız olacağını düşünüyoruz" dedi. Özel Kafkas Üniversitesi Bilgi-İşlem Müdürlüğü'nde görevli Amil Babayev ise,"Üniversitemiz kurulalı 17 yıl oldu. Kurumsallaşmak için herşeyin eniyisini yapmaya çalışıyoruz. Selçuk Üniversitesi'nden mezun olup daüniversitemizde çalışan çok sayıda akademik ve idari personelimiz var.Onların burada kendi alanlarında çok iyi yetiştiklerini gözlemliyoruz.Köklü bir üniversite olan Selçuk Üniversitesi'nin daire başkanlıklarınıda ziyaret ederek üniversitenin işleyişi ile ilgili bilgi alacağız. Bubilgileri kendi üniversitemizde uygulamayı planlıyoruz" şeklindekonuştu.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da parasız kalınca tornavida ve eldiven alıp, hırsızlığa başlamış
  • Konya'da soyguncuyu etkisiz hala getiren çalışanını maaşla ödüllendirdi
  • Konya’da Bedesten bölgesi tarihi yeraltı katlı otopark ile nefes aldı
  • Tek isteği, kızını elinden tutup okula götürmek
  • Selçuk’ta Türkiye – Afrika İlişkileri Anlatıldı

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA