• Konya18 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kabakçı AKTİSADı ziyaret etti
31 Ocak 2012 Salı 10:48

Kabakçı AKTİSAD'ı ziyaret etti

AK Parti Konya Milletvekilleri sanayici ve işadamlarını ziyaret etti.

AK Parti Konya Milletvekilleri sanayici ve işadamlarını ziyaret etti. AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı AKTİSAD’ı ziyaret ederek yeni başkan Soner Cesur’a “hayırlı olsun” derken; AK Parti Konya Milletvekilleri İlhan Yerlikaya ile Hüseyin Üzülmez ise 3. Organize Sanayi’nde sanayicilerle bir araya geldi.
AK Parti Konya Milletvekillerinden sanayici ve esnaf ziyareti… AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı, AKTİSAD’ı ziyaret ederken; Hüseyin Üzülmez ve İlhan Yerlikaya ise 3. Organize Sanayi’nde bazı esnaf ve sanayicilerle bir araya geldi.

Mustafa Kabakcı AKTİSAD’ı ziyaret etti

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Konya Milletvekili Mustafa KABAKCI, kısa adı AKTİSAD olan Aktif İşadamları ve Sanayiciler Derneği Konya Şubesi’ni ziyaret ederek, yeni başkan Soner Cesur’a 'hayırlı olsun' dedi.

AKTİSAD’ın son dönemde yapmış olduğu çalışmaların takdire şayan olduğunu söyleyen Kabakcı; “TUSKON ile organize çalışarak Konyamızı daha nasıl ileri götürebilirizi tartışmalıyız, tarım alanında olsun sanayi alanında olsun her alanda işbirliği yaparak Konya’nın ihracatını artırmalıyız ve Türkiye ekonomisinde söz sahibi olmalıyız. Ayrıca Ankara’da Konya lobisi oluşturarak her alanda Konya’ya hizmet etmenin arayışı içerisinde olmalıyız” dedi. AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AKTİSAD Konya Şube Başkanı Soner Cesur da işbirliği ile güzel işler başarabileceklerini söyledi.

Üzülmez ve Yerlikaya 3. Organize Sanayi’ni ziyaret etti

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Konya Milletvekilleri Hüseyin Üzülmez ile Prof. Dr. İlhan Yerlikaya ise Konya 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde bazı ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyarete milletvekillerinin yanı sıra AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Elden, Mehmet Ali Arlı ve Muhsin Aydın da katıldı.

Üzülmez; “Konya sanayisi adından söz ettiriyor”

AK Partili heyet, yaptığı ziyaretlerle sanayici ve esnafın sorunlarını dinledi ve çözüm önerileri konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Konya sanayisinin gün geçtikçe geliştiğini, Türkiye ve dünyada adından söz ettirmeye başladığını söyleyen AK Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez şunları dile getirdi; “Gerek hükümetimizin çalışma, proje ve destekleri gerekse de işadamlarımızın gayretleri ile Konya sanayi anlamında önemli bir noktaya geldi. Bırakın büyük işletmeleri, KOBİ’lerimiz bile dünyanın en uzak köşelerine ihracat yapar hale geldi. Bu, takdir edilmesi gereken bir durum. Bizler de AK Parti iktidarı olarak elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA