• Konya11 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Jandarma ve emniyetten ziyaret
20 Eylül 2011 Salı 15:00

Jandarma ve emniyetten ziyaret

Konya İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Yaşin ile Konya İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal MÜSİADı ziyaret etti.
Konya İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Yaşin ile Konya İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal MÜSİAD’ı ziyaret etti. MÜSİAD Konya Şube Başkanı Aslan Korkmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan konuklar, Konya iş dünyası konusunda bilgi alışverişinde bulundu.
Karşılıklı Sohbet şeklinde gerçekleşen ziyarette öncelikli konu Konya İş Dünyası oldu. MÜSİAD üyeleri ve iş dünyası konusunda bilgi veren MÜSİAD Konya Şube Başkanı Aslan Korkmaz, “Derneğimiz 1993 yılından itibaren Konyalı iş adamlarımızın birlikteliği ile yaşantısına devam etmekte. MÜSİAD şehrin ekonomik, sosyal ve kültürel etkinliğine katkı sağlamak için çalışmalarına aralıksız devam etmekte” dedi.
 
 Konya’daki firmaların her geçen gün kendini yenileyerek büyümeye devam ettiğini söyleyen Korkmaz, “Yeni ekonomik dünya düzeni sürekli gelişme ve üretmeyi gerektiriyor. Bu noktada Konyalı sanayicilerimiz gerek AR-GE çalışmaları gerekse üretim potansiyellerini arttırarak iş yaşantılarına devam ediyor. Konyalı sanayicilerimiz milli ve manevi değerlerini kaybetmeden iş yaşantısında başarılı olabileceklerini tüm Türkiye’ye ispatlamış durumdalar. Bizlerde derneğimiz aracılığı ile eğitim faaliyetlerimiz ve konferanslarla bu gelişme için elimizden gelen çalışmayı yapıyoruz” şeklinde konuştu.
 
 Konya iş dünyasındaki gelişmeleri memnuniyetle izlediklerini belirten Konya İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal’da, “Konyalı sanayicilerimizin potansiyellerini arttırarak büyümeleri bizleri de gururlandırıyor. Emniyet mensupları olarak, iş adamlarımızla birliktelik içerisindeyiz. Bu sayede şehrimizin huzur ve asayişinin sağlanması noktasında bizlere verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
  
Konya İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Yaşin, “Jandarma ve Konya iş camiası, birliktelik içerisinde Konya’daki huzur ortamının korunmasını ve daha yaşanabilir bir il olması için çalışmalarına devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Ziyarette MÜSİAD Konya Şube Başkanı Aslan Korkmaz, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal ve İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Yaşin’e dernek binasını gezdirerek faaliyetler hakkında bilgi verdi.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA