• Konya17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İyibildiren:Gelecek sizinle gelecek
28 Ocak 2011 Cuma 11:30

İyibildiren:'Gelecek sizinle gelecek'

AK Parti Geçlik Kolları İl Başkanlığının yönetim toplantısına katılan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ve İl Başkan Yardımcısı Ömer Faruk İyibildiren, gençlere teşkilatlanma konusunda önemli
AK Parti Geçlik Kolları İl Başkanlığı’nın yönetim toplantısına katılan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ve İl Başkan Yardımcısı Ömer Faruk İyibildiren, gençlere teşkilatlanma konusunda önemli mesajlar verdi.
 
Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Konya İl Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanlığı’nın haftalık mutad olarak düzenlediği yönetim kurulu toplantısına bu hafta Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ve AK Parti Konya İl Teşkilatlandırmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk İyibildiren de katıldı.
 
AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet İzi koordinesinde gerçekleştirilen toplantıda, gençlerin siyasetteki yeri ve önemi konuşuldu. İl Başkan Yardımcısı İyibildiren, gençlerin geleceği belirleyecek kişiler olduğunu belirtirken, Karatay Belediye Başkanı Hançerli, topluma faydalı hizmetlerin gerçekleştirilebilmesi için gençlerin gördüğü her türlü eksikliği yerel yöneticilerle paylaşmasını ve destek istemesini tavsiye etti.
 
İyibildiren: “Gelecek sizinle gelecek”
Toplantıda açılış konuşmasını yapan İyibildiren, gençliğin teşkilatlarda çok büyük bir vazifeyi yerine getirdiğini vurgulayarak, geleceğin gençlerin çalışmaları ile şekilleneceğini belirtti.
 
Türkiye nüfusunun yaklaşık yüzde 55’ini gençlerin oluşturduğuna işaret eden İyibildiren, “Ancak dikkatle bakıldığında milli ve manevi duyguları eriyen, eritilen bir gençlik görüntüsü var. Çalışan, ilkeleri olan gençler, bu vatanın vazgeçilmezidirler. Bu ülkenin dinamizmi açısından gençler çok önemlidir. Gelecekte bu ülkeyi çekip çevirecek, yönetecek insanlar şimdinin gençleri olacak. İşte bu yüzden ideolojik değil, partizan değil, sorunları ortadan kaldırıcı bir siyaset anlayışı ile siyasette ilkeli, ilerici olarak yer alan gençlerimiz şuan aramızdalar” dedi.
 
Hançerli: “Bizim eksikliklerimizi görün”
Karatay Belediyesi olarak gençliği her platformda yakından takip ettiklerini ve çalışmalarına katkıda bulunmak için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Başkan Mehmet Hançerli, AK Partili gençlerin seviyeli tutumlarıyla diğerlerinden ayrıldığını savundu.  Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte haftalık toplantılarını tam katılımla gerçekleştiren tek partinin AK Parti olduğunu vurgulayan Hançerli, “Görülüyor ki bu bir teşkilatlanmanın kalite öyküsü. Hiçbir partide bu kadar yoğun katılımla yönetim kurulu toplantıları düzenlenmiyor. Partimize gönül vermiş olan bu gençlerimiz, belki tüm sosyal aktivitelerinden feragat ederek, ülkesine ve şehrine nasıl faydalı olabileceğini tefekkür ediyor. Bize de yerel yönetimler olarak gençlere destek olmak düşüyor. Gençlerimiz şehrimizde gördüğü tüm eksiklikleri çekinmeden bizimle paylaşmalıdır. Belki bizim eksikliklerimiz olabilir, onlar bizim eksikliklerimizi dile getirmelidir” diye konuştu.
 
İzi: “Hizmette siyaset sadece bir araçtır”
 Yönetim kurulu toplantısına katılımlarından dolayı Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ömer Faruk İyibildiren’e teşekkür eden Başkan İzi ise AK Kadroların yaptığı hizmetleri Karatay ilçesine bakarak daha net gördüklerini vurguladı.
 
AK Parti Gençlik Kolları olarak gençliğin sıkıntılarının çözümü için çalışmalar yaptıklarını ve bu çalışmaları sürdüreceklerini dile getiren İzi, “Amacımız siyaset değil, bu vatana hizmet etmektir. Siyaset bizim için hizmet yolunda bir araçtır” ifadelerini kullandı.
 
Konya’da sokak sokak, mahalle mahalle bütün gençleri kazanmak için çalışmalarının devam ettiğinin altını çizen İzi, “İnşallah bundan sonra da davetimiz ve çalışmalarımız devam edecek. Özellikle üniversite gençliğine fikir ekseninde, insanlığa dolayısıyla vatana hizmet ekseninde oldukça yararlı çalışmalar yapılacaktır” şeklinde konuştu.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da HDP terörü! AK Parti ekibine saldırdılar
  • Konya'da feci kaza! 6 saat yardım bekledi
  • Konya'da gece yarısı korkutan yangın
  • Konya'da gergin gece! Pompalı ile dehşet saçtı: 9 yaralı
  • Milletin hastanesinde çalışmalar devam ediyor

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA