• Konya27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İttifakın CEOsu değişti
01 Aralık 2011 Perşembe 16:17

İttifak'ın CEO'su değişti

İttifak Holding'in 2009 yılından bu yana İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapan Ramazan Keser'in yerine Tahir Atila getirildi.
Holding'den yapılan yazılı açıklamada, İttifak Holding'in, farklı sektörlerde bulunan yatırımları, ürettiği yüksek seviyede istihdamı ve yakaladığı istikrarlı gelişim ivmesi ile ülke ekonomisine önemli katkılar ürettiği belirtilerek, İcra Kurulu Başkanlığı görevini 2009 yılından bu yana sürdüren Ramazan Keser'in, 31 Ocak 2012 tarihinden itibaren görevini holdingin icra kurulu üyeliğini yürüten Tahir Atila'ya devredeceği bildirildi.
 
İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz, yaptığı açıklamada, Ramazan Keser'e bu güne kadar yürüttüğü başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
 
Korkmaz, ''Ramazan Bey bizim için önemli bir değerdi. Bir çok başarıyı kendisiyle birlikte yaşadık. Başta Adese olmak üzere Selva, İmaş, Seha Yapı, Selet gibi tüm şirketlerimizde önemli yatırımlara ve projelere Ramazan Bey'in icra kurulu başkanlığı döneminde imza attık. Hizmetlerinden dolayı şahsım ve grubum adına teşekkür ediyorum'' ifadelerine yer verdi.
 
''Görevinden ayrılıyor olsa da kendisi gönül dünyamızda değerli bir takım arkadaşımız ve iyi bir insan olarak var olmaya devam edecek'' açıklamasında bulunan Korkmaz, yaşanılan bu değişimin hayırlı olmasını dilerken yeni İcra Kurulu Başkanı Tahir Atila'ya ve İttifak ailesinin tüm fertlerine başarılar dileyerek, şöyle devam etti:
 
''Şahsım ve yönetim kurulum adına icra kurulumuza olan güvenimizin tam olduğunu bildirmek isterim. Kendilerinin İttifak'ın istikrarlı gelişim ve büyümesine, karlılık ve verimliliğine, uzmanlaşma ve yeni başarıları kazandıracağına gönülden inanıyorum. Aramızdaki güçlü ittifak tüm paydaşlarına kazandırmaya devam edecek.''     
 
''Yeni heyecan ve güçlü bir enerjiyle görevi devralıyorum''   
 
Görevi Ramazan Keser'den devralmaya hazırlanan İttifak Holding'in yeni üst düzey yöneticisi (CEO) Tahir Atila da, görev değişikliği ile ilgili duygularını şu şekilde ifade etti:
 
''15 yıla yaklaşan İttifak Holding'deki çalışma hayatım 2012 yılı başında farklı bir boyut kazanıyor. Selva Gıda bünyesinde başladığım görevde İmaş Makine Genel Müdürlüğü ve son olarak da Holding İcra Kurulu üyeliği görevlerinde bulundum. Çalışma hayatım boyunca kurumsal kazanımlar ve ekip çalışmasını başarının vazgeçilmez unsurları arasında benimsedim. İttifak Holding de bireysel başarılardan çok kurumsal gelişimi önceleyen, kurulduğu günden bu yana ekip ruhu ile istikrarlı gelişimini sürdüren bir şirket. Bu güne kadar binlerce insanımıza istihdam sağlamış, ülkemiz ve milletimiz için ürettiği değerleri ile dikkati çeken, geleceğe güvenle bakan bir yapılanmada şahsıma duyulan güven ve tevdi edilen görevden dolayı onur duyuyorum. Grubumuzun geleceğine dair önemli projelerimiz var. Üzerinde çalıştığımız projeleri yönetim kurulumuz ve takım arkadaşlarım başta olmak üzere tüm paydaşlarımızla birlikte başarıya taşımayı amaçlıyoruz. İttifak Holding'i yeni, heyecan verici, daha dinamik ve güçlü yarınlar bekliyor.''     
 
''Üstlendiğim projelerin büyük bir bölümünü başarıyla tamamladık''    
 
Keser ise İttifak Holding bünyesinde geçirdiği günleri hayatının en büyük güzellikleri arasında değerlendirdiğini anlatarak, şunları kaydetti:
 
''İcra Kurulu Başkanlığı görevini üstlenirken grubumuza dair planladığımız projeler vardı. Görevde bulunduğum süre içerisinde üstlendiğim projelerin büyük bir bölümünü başarıyla tamamladık. Geldiğimiz noktada bünyede kalarak mevcut projelerimizin geliştirilmesi ve yeni proje planları ile yolumuza devam da edebilirdik. Ancak ben, yaşanılacak bir yenilenmenin hem ferdi olmaktan onur duyduğum İttifak ailesi için hem de şahsım için yeni iyilik ve güzelliklere, yeni heyecanlara ve yeni başarılara fırsat doğuracağını düşünerek ayrılmaya karar verdim. İhtiyaç olması halinde bilgi ve tecrübelerimi değerli mesai arkadaşlarımla her platformda paylaşmaya devam edeceğim. Görevimi gönül huzuruyla devrederken yeni dönemde tüm takım arkadaşlarıma ve İttifak Holding'in tüm paydaşlarına başarılı ve bol kazançlı ömürler dilerim.'' ...
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Ankara Yolu’nda zincirleme kaza!
  • Beyşehir’de ay yıldızlı kavşaklar dönemi
  • AK Parti Milletvekili Recep Konuk Beyşehir'de
  • En yüksek viyadük inşaatına yolcu ilgisi
  • AK Parti Milletvekili Recep Konuk Beyşehir'de

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA