• Konya15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İttifak Holding Yönetim Kurulu güven tazeledi
27 Mayıs 2012 Pazar 15:25

İttifak Holding Yönetim Kurulu güven tazeledi

19 bini aşkın yatırımcısıyla çok ortaklı yapıya örnek model olan İttifak Holding, 2011 yılı çalışmalarını değerlendirdiği Olağan Genel Kurulunu ortaklarının yoğun katılımı ile gerçekleştirdi...
Anadolu sermayesinin Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden olan İttifak Holding, olağan genel kurulunu 26 Mayıs 2012 Cumartesi günü Konya’da düzenledi. Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen İttifak Holding Genel Kurulu’ndan, mevcut yönetim güven tazeleyerek çıktı. 
Tamamı halka açık bir halk şirketi olan İttifak Holding’in bu güne kadar gerçekleştirdiği en yoğun katılımlı genel kurullardan biri olma özelliğini taşıyan olağan genel kurulu, yoğun bir katılımla gerçekleşti. %26,87’lik bir katılımla hayata geçirilen genel kurulda yapılan seçimde, mevcut yönetim kurulu güven tazeledi. Genel kurulun sonucuna ilişkin açıklama yapan İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz, Holding’in kuruluşundan bugüne temel değerlere bağlı kalarak sürdürülebilir bir büyüme ve istikrar elde ettiğinin altını çizdi. “Sürdürülebilir büyüme”, “verimlilik” ve “istikrar”ı faaliyetlerine ve iş geliştirme stratejilerine yön veren temel kavramlar olarak benimsediklerini belirten İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz, “İttifak bugün, yüksek seviyede büyüme ve gelişim potansiyeli bulunan sektörlerdeki markalarıyla ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet edebilir noktaya ulaşmıştır” dedi.
Genel kuruldan çıkan kararın şirketleri ve tüm paydaşları için hayırlı uğurlu olmasını dileyen Korkmaz, “Şahsım ve yönetim kurulumuza duyulan güven için tüm ortaklarımıza teşekkür ediyorum. Yüksek bir katılımla gerçekleştirilen genel kurulumuzdan çıkan karar bizlere daha büyük sorumluluklar yüklemiştir. Bunun bilincinde olacağımızı ve İttifak Holding’i geleceğe güvenle taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA