• Konya12 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İttifak Holding ve Konya Üniversitesi işbirliği
20 Mart 2012 Salı 14:20

İttifak Holding ve Konya Üniversitesi işbirliği

İttifak Holding; İlk Düzey Yöneticilik Sertifika Programı için KONSEM ile protokol imzaladı. İş birliği kapsamında İttifak Holding ve grup şirketlerinde görev yapan 100 İlk düzey yönetici ile 50...
İttifak Holding; İlk Düzey Yöneticilik Sertifika Programı için KONSEM ile protokol imzaladı. İş birliği kapsamında İttifak Holding ve grup şirketlerinde görev yapan 100 İlk düzey yönetici ile
50 iş görenin eğitim alması planlanıyor.
Farklı sektörlerde bulunan yatırımları, ürettiği yüksek seviyede istihdamı ve yakaladığı istikrarlı gelişim ivmesi ile ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan İttifak Holding, bünyesindeki insan kaynakları gücünü daha da yükseltmek için çalışmalarına devam ediyor. İttifak Holding; grup içinde görev yapan ilk düzey yöneticilerin etkinliğini ve verimliliğini arttırmayı amaçlayan İlk Düzey Yöneticilik Sertifika Programı için Konya Üniversitesi Sürekli Eğitim, Araştırma Ve Uygulama Merkezi (KONSEM)  ile 19 Mart Pazartesi günü protokol imzaladı. İttifak Holding’de imzalanan protokol kurum bünyesindeki çalışanlara önemli fırsatlar sunuyor. Konya’da üniversite - iş dünyası işbirliği için örnek projelerden birisi olan bu iş birliği kapsamında İttifak Holding ve grup şirketlerinde hali hazırda şef, şef yardımcısı, birim sorumlusu, takım lideri gibi pozisyonlarda görev yapan 100 İlk düzey yönetici ile gelecekte bu pozisyonlarda görev yapmaya aday 50 iş görenin eğitim alması planlanıyor.
Eğitim konuları
 
Nisan ayı başlarında başlayacak eğitim programında katılımcılara; temel işletme, temel yönetim becerileri, zaman yönetimi, toplam kalite yönetimi, yönetsel iletişim, takım yönetimi, çatışma yönetimi ve stres yönetimi konularında eğitimler verilecek. Toplam 50 saat süren ve Konya Üniversitesi öğretim görevlileri ile İttifak Holding kurum içi eğitim uzmanlarının birlikte icra edeceği eğitim programları sonunda yapılacak sınavlar sonucunda başarılı olan katılımcılar “İlk Düzey Yöneticilik Sertifikası” almaya hak kazanacaklar.
Konya Üniversitesi ile yapılan iş birliği protokolünü İttifak Holding adına imzalayan İttifak Holding Eğitim Koordinatörü Nail Şengün şöyle konuştu: “İlk Düzey Yönetim Kademesi, stratejilerin hayata geçirildiği çalışma alanlarında, bu çalışmaları gerçekleştiren arkadaşlarımızı doğrudan yöneten ve sahada yürütülen her zorluk ve her önem seviyesindeki işleri planlayan bir yönetim kademesidir. İttifak Holding olarak ilk düzey yönetici olan arkadaşlarımızın operasyonları yönetme becerilerinin işletmelerin sonuçlarına doğrudan etki eden beceriler olduğuna inanıyoruz.”
HABER MERKEZİ
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da parasız kalınca tornavida ve eldiven alıp, hırsızlığa başlamış
  • Halisdemir davasında karar açıklandı
  • Konya'da soyguncuyu etkisiz hala getiren çalışanını maaşla ödüllendirdi
  • Konya nüfusunun 3'te 1'ini çocuk nüfus oluşturuyor
  • Konya'da köylülere bedava at dağıttılar

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA