• Konya-2 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İttifak Holding Hedef Büyüttü
24 Şubat 2009 Salı 12:40

İttifak Holding Hedef Büyüttü

İttifak Holding 2008 Yılı Değerlendirme Toplantısı ve Yazar Mümin Sekmanın iş ve aile boyutları ile başarı konulu seminer geçtiğimiz hafta sonu Bera Otelde yapıldı.

İttifak Holding ve grup içi işletme yöneticilerinin katıldığı “2008 Yılı Değerlendirme Toplantısı” ve Yazar Mümin Sekman’ın “iş ve aile boyutları ile başarı” konulu semineri geçtiğimiz hafta sonu Bera Otel’de yapıldı.

İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Mehmet Buğa, İttifak Holding’in 2008 yılını başarı ile tamamladığını, belirlenen hedeflere de büyük oranda ulaşıldığını belirtti.

İttifak Grubu açısından 2009 yılının da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi ciddi büyüme oranları ile tamamlanacağını, belirlenen hedeflere ulaşmada endişe yaşamadıklarını bildirdi.

Seyit Mehmet Buğa, İttifak Holding’in başarı dolu bir yılı geride bıraktığını belirterek, “ Bu başarılarımız holding ve grup içi şirketlerimizin yüksek oranda vergi ödeme, yeni istihdam sağlama, döviz kazandırma ve yeni yatırım alanlarında alınan toplam 15 ödül ile taçlandırdık. Önümüzdeki yıllarda Konya ve Türkiye için önemli yatırımlar yapmayı hedefliyoruz” dedi.

A.B.D’den dünyaya yayılan ve Türkiye’de de etkisini gösteren küresel kriz konusuna da değinen Buğa, “Yaşanan küresel ekonomik krize rağmen yatırımlarına ara vermedik. İşçi çıkarmaların yoğun olduğu bir ortamda holding ve grup içi işletmelerimizde kriz kaynaklı hiçbir işçi çıkarımı olmadığı gibi, bilakis yeni istihdam sağlayarak yolumuza devam ediyoruz. Tüm krizlere ve bunalımlara rağmen, doğru bildiğimiz yoldan ayrılmadık, doğru gördüğümüz hedeflerden sapmadık, bıkmadık, ümitsizliğe kapılmadık” diye konuştu.

 İttifak Holding’in ortaklarıyla beraber emin adımlarla geleceğe doğru yürüdüğünü vurgulayan Buğa, yeni yatırımlar ile holdingi daha da genişleteceklerini ifade etti.
 
 Ayrıca Seyit Mehmet Buğa yatırım yaparken sadece holdingi değil yatırımlardan fayda sağlayacak bütün vatandaşları düşündüklerini belirterek, “İttifak Holding sadece kendisi için başarılı olmayı değil varlığı ve başarısı ile tüm insanlığın huzuruna katkı sağlamayı hedefler. İttifak ailesi kurumsal kazanımlarla ülke kazanımlarını birlikte kalkındırmayı ilke olarak kabul etmiştir” şeklinde konuştu.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA