• Konya19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İttifak hedeflerine sapmadan ilerleyecek
03 Haziran 2011 Cuma 14:32

İttifak hedeflerine sapmadan ilerleyecek

Müsiad Konya Şubesi ve Konya Ticaret Borsası İttifak Holdingi ziyaret etti

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen İttifak Holding Genel Kurulu’ndan sonra Holding’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı olan Mehmet Ali Korkmaz’a Müsiad Konya Şubesi ve Konya Ticaret Borsası hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Konuşan Müsiad Konya Şube Başkanı Arslan Korkmaz; İttifak Holding’in Müsiad’ın ilk üyeleri arasında yer aldığını hatırlattı. Arslan Korkmaz; “İttifak Holding ülkemiz ve bölgemizin gelişiminde çok büyük bir paya sahiptir. Geride bırakılan dönemde önemli yatırımlara imza atmış, yüksek seviyede istihdam sağlamış, en önemlisi çok ortaklı şirketleşme adına da önemli roller üstlenmiştir. İttifak’ın bu başarısında büyük emeği olan eski Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Mehmet Buğa’ya Müsiad camiası olarak teşekkürlerimizi sunarken, yeni seçilen Yönetim Kuruluna ve Sayın Mehmet Ali Korkmaz Bey’e başarılar diliyoruz” dedi.

Konya Müsiad Şubesi Başkanı Arslan Korkmaz; İttifak’ın bir çok alanda olduğu gibi son genel kurulunda gerçekleşen görev değişikliğiyle de hem benzeri yapılanmalara hem Türkiye’ye örnek teşkil ettiğini belirtirken, geçmişte olduğu gibi İttifak Holding’in tüm faaliyetlerinde yanlarında olmaya ve destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Konya Ticaret Borsası Başkanı Uğur Kaleli’nin de İttifak Holding’e başarılarından dolayı tebriklerini ve hayırlı olsun dileklerini ilettiği ziyarette konuşan İttifak Holding’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti bildirdi. Mehmet Ali Korkmaz, Müsiad’ın ülkemizde önemli bir misyonu üstlendiğine değindiği konuşmasında şu görüşlere yer verdi; “Müsiad, bir iş adamları derneği olmaktan öte bir misyona sahiptir. Kurulduğu günden bu yana İttifak Holding ve şahsım olarak böyle bir camianın içerisinde bulunmaktan memnuniyet duyuyorum. Müsiad yaptığı araştırmalar ve yayımladığı ülke, sektör ve bölgesel raporları, düzenlediği eğitim, seminer ve konferanslar ile iş dünyasının en dinamik örgütlenmelerinden birisidir. Bu yapısıyla iş dünyası adına önemi bir boşluğu doldurmaktadır” dedi.

Mehmet Ali Korkmaz, İttifak Holding’in değerlerinden, hedef ve gayelerinden sapmadan yoluna devam edeceğini belirttiği konuşmasını şöyle tamamladı “Genel kurulumuzun göstermiş olduğu teveccüh bizlere büyük bir sorumluluk yükledi. Bu sorumluluğun bilincindeyiz. Sahip olduğumuz kurumsal hafıza ve yeteneklerimiz, azmimiz, kararlılığımız ve tüm paydaşlarımıza değer üretme heyecanımız İttifak’ın başarı grafiğini her geçen gün daha yükseklere taşıyacaktır. İttifak olarak geleceğe güvenle bakıyoruz. Nazik ziyaretlerinden dolayı her iki kurumumuzun da değerli başkanları başta olmak üzere tüm yönetim kurulları ve üyelerine şahsım ve kurumum adına teşekkürlerimi sunuyorum.”

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Ankara Yolu’nda zincirleme kaza!
  • En yüksek viyadük inşaatına yolcu ilgisi
  • Cinayet sanığı kuzen: Tüfek yere düşüp ateş aldı
  • Beyşehir’de ay yıldızlı kavşaklar dönemi
  • AK Parti Milletvekili Recep Konuk Beyşehir'de

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA