• Konya16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İşte Yeni Selçuklu Çiftçi Malları Koruma Meclis Üyeleri
05 Mayıs 2009 Salı 16:51

İşte Yeni Selçuklu Çiftçi Malları Koruma Meclis Üyeleri

Selçuklu Belediye Meclis Mayıs ayı ilk toplantısında, Selçuklu Çiftçi Malları Koruma ve Murakabe Heyeti Üye seçimlerini gerçekleştirdi.
Belediye meclislerinin her yenilenmesinde 4081 Sayılı Kanun gereğince Çiftçi Malları Koruma Meclisi üyeleri ile Murakabe Heyeti üyelerinin yeniden belirlenmesi gerekiyor. Selçuklu Belediye Meclis Mayıs ayı ilk toplantısında, Selçuklu Çiftçi Malları Koruma ve Murakabe Heyeti Üye seçimlerini gerçekleştirdi.
 
 Selçuklu Çiftçi Malları Koruma Meclisi ve Murakabe Heyeti seçimlerinde; Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ın başkanlığında, Belediye Meclisi üyelerinin yanı sıra Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi ile Selçuklu Ziraat Odası Meclisi üyeleri de oy kullandı.
 
 Toplam 73 kişinin oy kullandığı ve ayrı ayrı gizli oyla yapılan seçimlerin sonuçlarına göre; yönetim kurulu asil üyeliklerine Ahmet Apalı, Hüseyin Taner, Fatih Acar, Salih Yanık, Ahmet Yuca, yedek üyeliklere; Mustafa Keçeçi, Rahim Çoğay, Mustafa Büyükışık, Kamil Bulut, Niyazi Kırcı; Denetim Kurulu asil üyeliklerine ise: Mustafa Kulu, Nurettin Fındık, Yüksel Koyuncuoğlu, Hüseyin Özbek, Abdurrahman Sakallı yedek üyelikere: Mehmet Onay, Ali Arı, Hakkı Bezirci, M. Sabri Er, Mehmet Çelik seçildiler.
 
 Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yeni seçilen yönetime hayırlı olsun dileğinde bulundu ve yönetimin görevlerinde gereken önem ve titizliği göstereceklerine inandığını söyledi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Ev Eşyaları Neye Göre Seçilir?
  • Spor Gereçleri ve Kullanım Şekilleri
  • Konya’da yarın elektrik olmayacak mahalleler (8 Şubat 2024)
  • Konyaspor uzatmalarda güldü!
  • Alev Alatlı hayatını kaybetti
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA