• Konya1 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İşte spor ekranı
31 Mart 2012 Cumartesi 14:07

İşte spor ekranı

31 Mart Cumartesi
31 Mart Cumartesi
 
13:00 Olin Edirne - Fenerbahçe Ülker / LİG TV 3 (Beko Basketbol Ligi)
14:00 Tavşanlı Linyitspor - Akhisar Bld. Genç. / TRT SPOR ( Bank Asya 1.Lig)
14:30 Snooker / EUROSPORT2 (Çin Açık Snooker Şampiyonası - Pekin - Çeyrek Finaller)
15:00 Snooker / EUROSPORT (Çin Açık Snooker Şampiyonası - Yarı Finaller)
15:30 Gençlerbirliği - Manisaspor / LİG TV 3 (Spor Toto Süper Lig)
15:30 Kayserispor - Eskişehirspor / LİG TV 2 (Spor Toto Süper Lig)
15:30 Sivasspor - Büyükşehir Bld. / LİG TV (Spor Toto Süper Lig)
16:30 Konyaspor - Giresunspor / TRT SPOR-TRT3 ( Bank Asya 1.Lig)
16:30 Nürnberg - Bayern Münih / TRT Haber (Bundesliga)
18:00 Anadolu Efes- Antalya BŞB. / LİG TV 3 (Beko Basketbol Ligi)
19:00 Galatasaray - Orduspor / LİG TV (Spor Toto Süper Lig)
19:00 Denizlispor - Çaykur Rizespor / TRT SPOR-TRT 3 ( Bank Asya 1.Lig)
19:00 Catania - Milan / Euro Futbol (İtalya Serie A)
19:30 Hertha Berlin - Wolfsburg / TRT HD (Bundesliga)
19:30 WTA Miami Tenis Turnuvası - Final / EUROSPORT
20:00 Bordeaux -Dijon / LİG TV 3 (Fransa Ligi)
21:00 Osasuna - Real Madrid / NTV SPOR (La Liga)
21:30 Busto Arsizio Yamamay - Galatasaray / NTV (CEV Cup Kadınlar Finali Rövanş maçı)
22:00 Nancy -PSG / LİG TV 3 (Fransa Ligi)
23:00 Barcelona - Athletic Bilbao / NTV SPOR (La Liga)
1 Nisan Pazar
13:00 Atletico Madrid - Getafe / NTV SPOR ( La Liga)
13:00 7.8.'lik maçı - Beretta Famila-Wisla Can-Pack / SKY Türk 36 ( FIBA Avrupa Ligi 8'li Final)
14:00 Erciyesspor - G.Antep BLD.SPOR / TRT SPOR-TRT 3 (Bank Asya 1.Lig)
14:00 Kartalspor - Güngörenspor / TRT 6 (Bank Asya 1.Ligi)
14:00 Elazığspor - Göztepe / TRT 1 (Bank Asya 1.Ligi)
15:00 Beşiktaş - Samsunspor / LİG TV (Spor Toto Süper Lig)
15:00 MP Antalyaspor - Bursaspor / LİG TV 2 (Spor Toto Süper Lig)
15:30 Newcastle Utd. - Liverpool / LİG TV 3 (İngiltere Premier Lig)
15:30 5.-6.'lık maçı - Galatasaray Medical Park-Sparta and K Moskova Region/ SKY Türk 36 ( FIBA Avrupa Ligi 8'li Final)
16:00 Inter - Genoa / Euro Futbol (İtalya Serie A)
16:30 Hannover 96 - B.Mönchengladbach / TRT Haber (Bundesliga)
16:30 Kasımpaşa - Adanaspor / TRT SPOR-TRT 3 (Bank Asya 1.Lig)
18:00 Lille - Toulouse / LİG TV 2 (Fransa Ligi)
18:00 Tottenham - Swansea / LİG TV 3 (İngiltere Premier Lig)
18:00 3.-4.'lük maçı - Fenerbahçe-UMMC Ekaterinburg / SKY Türk 36 ( FIBA Avrupa Ligi 8'li Final)
18:30 Hoffenheim - Schalke 04 / TRT HD (Bundesliga)
19:00 Trabzonspor - Fenerbahçe / LİG TV (Spor Toto Süper Lig)
19:00 Bucaspor -Boluspor / TRT SPOR-TRT 3 (Bank Asya 1.Lig)
20:00 Miami Masters Tenis Turnuvası finali / NTV SPOR
20:45 Final maçı - Rivas Ecopolis-Ros Casares / SKY Türk 36 ( FIBA Avrupa Ligi 8'li Final)
21:45 Juventus - Napoli / Euro Futbol (İtalya Serie A)
22:00 Rennes - Lyon / LİG TV 3 (Fransa Ligi)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • "MHP ayrı parti biz ayrı partiyiz ama hedefimiz aynı"
  • Asayiş uygulamasında katil zanlısı yakalandı
  • Teröristin konuşmak için şartı!
  • Yakalanan PKK'lı HDP eski milletvekili adayı çıktı
  • Türk askerine DEAŞ saldırısı: 5 şehit

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA