• Konya19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İşte KTO seçimlerini komitelerinde kazanan firmalar
09 Nisan 2018 Pazartesi 15:22

İşte KTO seçimlerini komitelerinde kazanan firmalar

Konya Ticaret Odası (KTO) Meslek Komiteleri seçimleri tamamlandı. Mevcut başkan Selçuk Öztürk'ün sarı listesi 70 komiteden 68'ini kazandı.

Konya Ticaret Odası (KTO) Meslek Komiteleri seçimleri tamamlandı. Mevcut başkan Selçuk Öztürk'ün sarı listesi 70 komiteden 68'ini kazandı.

KTO Meslek Komiteleri seçimi Uluslararası Fuar Merkezinde yapıldı. Üyeler saat 09.30'dan itibaren sandıklarında oylarını kullandı. Saat 17.00'da seçimin bitmesinin ardından yapılan sayımlarda 70 komiteden 68'ini mevcut başkan Selçuk Öztürk'ün sarı listesi kazandı. Unlu Mamüller İmalatı, Toptan-Perakende Ticareti Komitesini beyaz liste, Yolcu Taşımacılığı Faaliyetleri Komitesini ise mavi liste kazandı.

Konya Ticaret Odası Seçimlerinde Komiteler şu şekilde oluştu

1. MESLEK KOMİTESİ

Rafet Sebze ve Meyve ve Petrol Ürünleri
İlk Hasat Gıda İnşaat
Günindi Gıda Petrol
Üçpınar Tarım
Metin Maşalı Çiçekçilik

2. MESLEK KOMİTESİ

Göksel Tarım
Avs Tarım Ürünleri
Koçakerler Tarım Petrol
Rıfatoğlu Tarım
Musa Kayhan – Sena Tarım Ürünleri

3. MESLEK KOMİTESİ

Mutluerler Ekmek
Akif Usta Unlu Mamuller
YSC Unlu Mamulleri
Emirsultan Ayakkabı Tekstil İnşaat
Şölen Pastacılık

4. MESLEK KOMİTESİ

Ayyıldız Ambalaj Tarım
Aydınalp Un
Güneyler Un
Mustafa Altınay Yem
Şanlı Yem

5. MESLEK KOMİTESİ

Ali Eser Hayvancılık
Canbazoğlu Besicilik
Ayyıldız Kardeşler Hayvancılık
Ünar Hayvancılık Petrol;
Ünlü Hayvancılık

6.MESLEK KOMİTESİ

Ali Ölmez Gıda
İsmail Saraçoğlu Hayvan Ürünleri
Kılınçarslan Et Süt Veterinerlik
Çağtav Tavukçuluk Besicilik
Gülloğlu Gıda Sanayi

7.MESLEK KOMİTESİ

Umut Süt
Gıdasan İhtiyaç Maddeleri
Çelikkayalar Alış Veriş Marketleri
Doğan Cömert Gıda
Çelen Dondurulmuş Ürünler

8.MESLEK KOMİTESİ

Derpaş Gıda ve İhtiyaç Maddeleri
Konestaş Konya Gıda Petrol Hayvancılık
Muammer Çatlı Gıda Maddeleri
Tatlısumaklar Tarım Petrol İnşaat Gıda
Güven- El Toptan Gıda İhtiyaç Maddeleri

9.MESLEK KOMİTESİ

Ramazan Saylık Gıda Maddeleri
Abdülcelil Gövez- Gövez Ticaret
Özçelikkayalar Alıveriş Merkezleri
Bozkırlılar Gıda
Ç.T.N Tarım Gıda Maddeleri
Duranlar Gıda ve İhtiyaç Maddeleri
Akçaoğulları Süt ve Süt Ürünleri

10 .MESLEK KOMİTESİ

Pınar Kuruyemiş Gıda
Özçiğdem Kuruyemiş Gıda
Çınaraltı Şifali Bitkileri
Arı Hurma Kuruyemiş
ÇTR Gıda Tarım Hayvancılık

11 .MESLEK KOMİTESİ

Beşel Endüstriyel
Evliya Şekerleme
Talat Özakpınarlar Gıda
Tatlısumak Şekerleme
Salur Gıda

12 .MESLEK KOMİTESİ

Sacit Deresoy Ayakkabı
Pekmezci Deri Ürünleri
Gezdo Çanta
Atasay Ayakkabı
İç Anadolu Ayakkabı

13 .MESLEK KOMİTESİ

Bulmazlar Kundura Sanayi
Konbey Ayakkabı ve Deri Ürünleri
Burçak Ayakkabıcılık
Cihan Ayakkabı
Çarık Ayakkabı

14. MESLEK KOMİTESİ

Avşar Tekstil
Muzaffer Büyüktemiz- Muzaffer Perde Çeyiz
Mevlüt Yetkin- Yetkin Halı
Erşahin Mefruşat
Solak Tekstil İnşaat

15. MESLEK KOMİTESİ

Gürcanlar Tuhafiye
Ekrem Böcü- Kardeşler Ticaret
Dekoper İnşaat Reklam
Muammer Demir
Safari Orman Ürünleri

16. MESLEK KOMİTESİ

B.Z.D Tekstil
Genç Özlem Tekstil
İpekon Tekstil,
MGM Şahinler Giyim
Mustafa Koçak- Mustafa Koçak Tekstil

17. MESLEK KOMİTESİ

Hesna Tekstil Sanayi
Özgül Konfeksiyon Tekstil
Keçeciler Tekstil Gıda
Mevlüt Bağçı- Venna Giyim,
Ali Çimen- Beyazgül Giyim Mağazası

18. MESLEK KOMİTESİ

Polatoğlu Kereste Nakliye
Venge Orman Ürünleri
Büyük Akkayalar Madeni Eşya
Klassis Möble Sanayi
Çamurcu Orman Ürünleri

19. MESLEK KOMİTESİ

Kale Pazarlama
Ündaş Dayanıklı Tüketim Malları
Zirve Dayanıklı Tüketim Malları
Tezcan Ev Gereçleri
Cebeci Mobilya

20. MESLEK KOMİTESİ

Sarraf Başak Tarım Ürünleri
Abdullah Çiçek- Miray Kuyumculuk
Vahdi- Mevlüt Karacaoğlu Kuyumculuk
Ali Cenap Zeybekoğlu- Sarraf Zeybekoğlu
Demirkan Kuyumculuk

21. MESLEK KOMİTESİ

Göktuğ Plastik
Merve Hac Malzemeleri
Çankaya Fotoğrafcılık
İşler Zücaciye
Avcıoğlu Dayanıklı Tüketim Malları

22. MESLEK KOMİTESİ

Tosunlar Kırtasiye
Eycan Araştırma Geliştirme
Odak Okul Ders Araçları
Pusula Tarımsal Analiz Labaratuvarı
MCM Arge Danışmanlık

23. MESLEK KOMİTESİ

Berka Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri
Badel Bilgisayar İthalat İhracat Pazarlama
GM Bilişim Teknolojileri
Armiya Bilgi Teknolojileri
İcania Bilişim Teknolojileri

24. MESLEK KOMİTESİ

Servet Ofset Matbaacılık
Erman Ofset Matbaacılık
Mustafa Başünal- Desen Matbaası
Damla Ofset Matbaacılık
Kılıcanlar Ofset Matbaacılık

25. MESLEK KOMİTESİ

KTO Karatay Ünüversitesi Yayıncılık
Profam Promosyon Reklam
Rıfat Ergan – Plato Fotoğraf ve Reklam
KNY Reklam Ticaret ve Sanayi
Barınlı Tanıtım Organizasyon

26. MESLEK KOMİTESİ

Mehmet Çakır- GMC Sarrafiye ve Cep Telefonu Aksesuarı
İsmail Büyükdere- Gelişim Bilişim
Emre Babayiğit- Babayiğit Elektronik Sistem Teknolojileri
Mehmet Ceylan- Ceylan Elektronik
İbrahim Taşkın – Taşkın Telemünikasyon

27. MESLEK KOMİTESİ

Akışık Elektrik İnşaat
Yeni Yıldırım Elektrik
Özolgun Elektrik
İlhami Kalaycı- İlya Elektrik Ticaret
Ahmet Bostanoğlu- Elkon Elektrik

28. MESLEK KOMİTESİ

AYC Danışmanlık Turizm
Yükseliş Ortak İş Sağlığı ve Güvenliği
Atılım Ortak İş Sağlığı ve Güvenliği Özel Eğitim
Cleangross Temizlik Ambalaj Makine ve Endüstriyel Hizmetler
Söz Patent Limited Şirketi

29 .MESLEK KOMİTESİ

Soleks Diş Ticaret Anonim Şirketi
Lameks Dış Ticaret Limited Şirketi
Yıtaş Mobilya
Turkexim ihracat İthalat
Dersolar Dış Ticaret

30.  MESLEK KOMİTESİ

Konal İnşaat Sanayi ve Ticaret
Konya Hazır Beton Sanayi ve Ticaret
Dönmez Beton Ürünleri Sanayi ve Ticaret
Akyuva Müteahhitlik Beton Mamülleri
Emir Hazır Beton İş Makineleri

31. MESLEK KOMİTESİ

Erkuş Döküm İletişim
Emin Yaldız Metalurji Makine Gıda
Demir Kardeşler Döküm
Mustafa Yolcu- Ören Döküm
Oflaz Sayvana Döküm Otomotiv

32. MESLEK KOMİTESİ

Rot- Son Otomotiv İnşaat
İkizler Kalıp Press Sanayi ve Ticaret Limitted Şirketi
Hüsnü Öztürk- Öztürk Teknik Hırdavat
Asil Cıvata Sanayi ve Ticaret
Hasan Hüseyin Ceran- Ceran Kalıp

33. MESLEK KOMİTESİ

Torunlar Demir
Saç Profil
Şen Demir
Anadolu Demir
Pakdemir Ticaret
Maşalı Demir Çelik

34. MESLEK KOMİTESİ

Doğrular Ev Ürünleri
Güçal Alüminyum
Özgençoğlu Metal
Aksevinç Park Sanayi
Piramit Madeni Eşya

35. MESLEK KOMİTESİ

Befa Boya
İhsan Koçak Makina
Kamil Türk Hırdava
Osman Karakaya
Şen Saadet Hırdavat

36. MESLEK KOMİTESİ

Özdöken Tarım Makineleri
Alparslan Tarım Makineleri
Vali Karalar-Karaova Tarım Makineleri,
Öz Telefoncular Saç Demir
Anıl Yatağanlı Tarım Makineleri

37. MESLEK KOMİTESİ

Meteson hidrolik
Muammer Yanmaz-Saysu Sondaj
Sarmeks Makine
Akko Otomotiv
Değerli Makine

38. MESLEK KOMİTESİ

Keleş Kurtarma Hizmetleri
Seykon Metal Makine
Etken Asansör
Elfamak Makina
Şükrü Özdemir-Dijikon Elektrik

39. MESLEK KOMİTESİ

Büyük Sağlam Tarım Aletleri
İbrahim Ümit Makina
Mustafa Başak Hırdavat
Sandıkçılar Makina Sanayi
Alternatif Motor Sanayi

40. MESLEK KOMİTESİ

Özmen Plastik Sanayi
Işık-Pen Metal
Önpen Pvc Metal
Bahçan Plastik
Erkap Kapı

41. MESLEK KOMİTESİ

Gülpilsan Plastik
Hasan Ceran- Ceran Kauçuk
Aktepe Plastik
Aveaplast Sulama
Turan Plastik

42. MESLEK KOMİTESİ

Safa Tarım
Güneş Tarım
Musa Başaşçı-Şahan Kolonyaları
Şakir Kon-Missim Kimya Sanayi
Eforganik Tarım

43. MESLEK KOMİTESİ

Üçme Mühendislik
Ali Kendirci İnşaat
Musa-İbrahim-Salih Özkan İnşaat
R.H.Y. Özkaya İnşaat
Altunay İnşaat
İmkan Nakliye
Adem Bulut İnşaat
Okkalar İnşaat
Torun Mühendislik

44. MESLEK KOMİTESİ

Biberci İnşaat
Fetih İnşaat
Taçmahal İnşaat
Necdet Fidan İnşaat
Mehmet Ali Ünal İnşaat

45. MESLEK KOMİTESİ

Gözde Konut Yapı Kooperatifi
Selçuk Park Konut Yapı Kooperatifi
Algül-Kent Konut Yapı Kooperatifi
Özgök Bayrak Konut Yapı Kooperatifi
Mavisu Konukları Konut Yapı Kooperatifi

46. MESLEK KOMİTESİ

Öztaşoğlu Hafriyat
Vurallar Kum Tesisleri
Dağlıkocalar İnşaat
İlyas Tekbaş İnşaat
Sabit Osman Acar

47. MESLEK KOMİTESİ

Der-Yapı İnşaat
Altınekinli İnşaat Malzemeleri
Beyaz Saray Mühendislik
Konyıl Yapı İnşaat
Ahmet Sucu İnşaat

48. MESLEK KOMİTESİ

Kayı-Tes Mühendislik
Güçpa Doğalgaz
Anser Isıtma
Altun Şelale İnşaat
GNC Mühendislik

49.MESLEK KOMİTESİ

Ömer Faruk Özcan
Gülnihal Mimarlık
Şer Mimarlık
İmsaş İnşaat
Hiceran Mühendislik

50. MESLEK KOMİTESİ

Rma Müşavirlik Mühendislik
Hat Mühendislik
Sirrac Aydınlatma
Dursun Kaplan Mimarlık
Karizma Yapı

51. MESLEK KOMİTESİ

Kayabeli Enerji Elektrik
Gitaş Enerji Üretim
Girayhan Tarım Enerji
Türkmen Beyi Solar Enerji
Hasen Gıda Tarım Enerji

52. MESLEK KOMİTESİ

Meram Elektrik Perakende
Dolular Mimarlık
M.G.H Elektirik Elektronik
Ziem Elektrik İnşaat
Konjen Enerji Elektrik

53. MESLEK KOMİTESİ

Motus Otomativ
Mogeson Motor
Makparsan Endüstriyel
Mustafa Ceylan Endüstri
Madenci Otomativ Makina

54. MESLEK KOMİTESİ

Özen-İş Karasör Otomativ
Etem Saraçlar Otomativ
Takdir Petrol Kömür Otomotiv
Seçilmişler Oto Sanayi
Yusuf Kayhan- NMK Otomativ

55. MESLEK KOMİTESİ

Mustafa Akkese
Acıbadem Otomativ
Savaş Demiröz-Üniversite Otomativ İnşaat ve Emlak
Uyaraslan Otomotiv
Çenesizler Otomotiv

56. MESLEK KOMİTESİ

Genç Erdal Otocam İnşaat
Selemoğulları Otomativ
Herford Otomativ
Ali Akın Otomotiv
Çimenoğlu Gıda Tarım ve Otomativ
AK-SET Nakliye Madencilik
Uzman Fren Sistemleri

57. MESLEK KOMİTESİ

Sözen Petrol Ticaret
Haci Abdil Deveci Petrol
Özpar Nakliye Gıda ve Petrol
Atiker Taşımacılık Gıda Petrol Ürünleri
İnsu Petrol
Yağ-San Petrol Ürünleri
Tevfik Çifçi-Çiftçi Petrol

58. MESLEK KOMİTESİ

Muhammet Özbey Madencilik
Truva Mermer Makineleri
Lütfi Takavcı Mermer Maden
Kutalmış Tabela
Par-Mer Parlayanlar Mermer Taş

59. MESLEK KOMİTESİ

Özkaymak Turizm
Yalçınhan Turizm
Selçuklu Oto Nakliyat
Konya Metro Seyahat Taşımacılık
Ahmet Bircan Gıda Maddeleri

60. MESLEK KOMİTESİ

Tekcer Nakliyat
Karaerler Nakliyat
Şekercan Nakliyat
Ural Reklam Bilgisayar Nakliye Otomotiv
Mustafa Erben- Erben Nakliyat

61. MESLEK KOMİTESİ

Ekin Kurye Dağıtım Nakliyat
Özşaroğlu Uluslar arası Nakliye Taşımacılık
Yükseller Uluslar arası Nakliyat
Odabaşı Uluslar arası
Demiran Nakliyat

62. MESLEK KOMİTESİ

Rumi Turizm İnşaat
Seviban Kuşyılmaz – İmren Toptan Perekende Gıda ve İhtiyaç Maddeleri
Ahmet Pamuk- Mevlana Kent Oteli
Rados Emlak
Tanyeri Eğitim Turizm Gıda

63. MESLEK KOMİTESİ

Karahanlılar Seyahat Turizm
Minitur Turizm
Almula Turizm
Mavirota Yazılım
Mustafa Bakan- Klas Oto Kiralama

64. MESLEK KOMİTESİ

Cemo Lokantacılık
Vefa Turizm Sanayi
Mehmet Ali Usta Yemek Gıda
İmdat Sütcü
Orbital Organizasyon Temizlik ve Sağlık Hizmetleri
Boyalı Restoran

65. MESLEK KOMİTESİ

Deha Alışveriş Merkezleri
T.C. Ziraat Bankası Anonim Şirketi- Konya Girişimci Şubesi
Türkiye Halk Bankası Anonim Şirketi Konya Bölge Koordinatörlüğü
Türkiye Finans Katılım Bankası Anonim Şirketi Konya Şubesi,
Melik Döviz Ticareti Anonim Şirketi

66. MESLEK KOMİTESİ

Hasan Sarıaç Sigorta
Tolga Cam- Tolgahan Sigorta
Konsim Sigorta
Sinan Dişli Sigorta
Deniz Sigorta

67. MESLEK KOMİTESİ

Gözde Tarımsal Yapı Mühendisliği
Denetim Güvenlik ve Koruma Hizmetleri
Hümmetoğlu İnşaat Hizmet
Shoppinglaza Organizasyon
Özel Mevlana Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

68. MESLEK KOMİTESİ

Alfen Eğitim Turizm
Lokman Hekim Özel Sağlık Kurumları Eğitim Gıda
Genç Eğitim ve Yayıncılık
Ahmet Öztürk- Özbim Bilgisayar;
Saim Yaşar- Asya Sürücü Kursu

69. MESLEK KOMİTESİ

Yıldız 2 Optik ve Saat
Norm Veteriner Ecza Deposu
Elçi Sağlık Hizmetleri
Safir Ağız ve Diş Sağlığı
Renal İlaç Kimya ve Sağlık Ürünleri

70. MESLEK KOMİTESİ

Dorumed Sağlık Ürünleri
Aziziye Diş Deposu
İnceler Kozmetik Tibbi Malzemeleri
Recep Kırımlı- Kırımlı Medikal Pazarlama
Yaşamtek Ortopedi Protez
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA