• Konya25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İstanbul Aydın Üniversitesinden Turana ziyaret
17 Mayıs 2012 Perşembe 15:40

İstanbul Aydın Üniversitesi'nden Turan'a ziyaret

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turanı makamında ziyaret eden İstanbul Aydın Üniversitesi Konya Bölge Temsilcisi İsmail Erdem, İstanbul Aydın Üniversitesi Kişisel Gelişim Uzmanı Mehmet Ekinci

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ı makamında ziyaret eden İstanbul Aydın Üniversitesi Konya Bölge Temsilcisi İsmail Erdem, İstanbul Aydın Üniversitesi Kişisel Gelişim Uzmanı Mehmet Ekinci ve Konya Bil Dershanesi Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Aygün, üniversitenin Konya ve Bölgesindeki faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.

Konya il Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, İstanbul Aydın Üniversitesi Konya bölge temsilcisi İsmail Erdem, Kişisel Gelişim Uzmanı Mehmet Ekinci ve Bil Dershanesi Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Aygün’ün ziyaretinden memnun kaldığını ifade ederek, “Türkiye’nin bütün üniversiteleriyle her türlü projede çalışma yapacağız. Bu projelerde İstanbul Aydın Üniversitesiyle de çalışmak isteriz. Konya Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Eylül ayında Okullar açılırken İyi Örnekler projemizde bütün üniversitelerimizle ve İstanbul Aydın Üniversitesiyle de çalışmak isteriz. İyi Örnekler projemizin Konya eğitimine büyük katkı yapacağına inanıyoruz” dedi.

İstanbul Aydın Üniversitesi Konya Bölge Temsilcisi İsmail Erdem’de okullarda ve dershanelerde seminerler yaptıklarını ifade ederek, “Konya ve Bölgesinde İstanbul Aydın Üniversitesi olarak sınav kaygısı ve motivasyon, mesleki eğitim ve kariyer, geleceğin meslekleri konularında okullarda ve dershanelerde kişisel eğitim uzmanları tarafından seminerler vermekteyiz. Üniversitemiz bütün Türkiye’de olduğu gibi Konya ve Bölgesinde de eğitime katkılarına devam edecektir” şeklinde konuştu.

 

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Ankara Yolu’nda zincirleme kaza!
  • Beyşehir’de ay yıldızlı kavşaklar dönemi
  • AK Parti Milletvekili Recep Konuk Beyşehir'de
  • AK Parti Milletvekili Recep Konuk Beyşehir'de
  • En yüksek viyadük inşaatına yolcu ilgisi

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA