• Konya20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İskenderpaşanın MHP aşkı
01 Haziran 2011 Çarşamba 18:36

İskenderpaşa'nın MHP aşkı

Rahmetli M. Zahit Kotku ve Mahmut Esad Coşan Hoca efendilerle anılan İskenderpaşa'nın lideri Nureddin Coşan şimdi MHP'ye oy istiyor

Rahmetli M. Zahit Kotku ve  Mahmut Esad Coşan Hoca efendilerle anılan İskenderpaşa'nın lideri Nureddin Coşan şimdi MHP'ye oy istiyor

İskenderpasa.com sitesinde basın açıklaması olarak verilen linkte açıktan hükümet suçlanırken "Bozkurtlara" oy isteniyor

İşte o yazı;


Aklını Kullan!

Değerli kardeşim, aklını kullan!

Nereye gidildiğini, yarın ne olacağını, canından çok sevip tercih edip büyüttüğün çocuklarını, istikbalini düşün, emekliliğinin, sonrasının, hayatının istemediğin, tasvip etmediğin bir düzeneğin içinde geçtiğini, heba edildiğini farket, bu duruma müdahale et, itiraz et, boş verme!

Anlamaya, görmeye çalış, doğruyla yanlışı ayır, duruşunu özünle birleştir.

Göz boyamalı, kısa vadeli, saman alevli, serap misali ağzına bal çalındığını, çalınanın aslında bal olmadığını, duygularınla oynandığını, oynananlardan bihaber gafil kaldığını gör!

Kafanı devekuşu gibi kuma gömüp yaşadığın ülkede değerlerinin buharlaşmasına kayıtsız kalma, "neme lazım" deme, "menfaatim" deme!

Maneviyat bahçemize dadanmış domuz sürülerini, sırtlanları, hain köpekleri, kurnaz tilkileri, leş kargalarını, kanımızı, canımızı, değerlerimizi, zenginliklerimizi emmeğe yeltenen sülükleri, asalakları silkele, sırtından at, kamburunu düzelt, el ele ver, gücünü topla, maneviyatını düzelt, iyileri bul, onlarla birleş, işbirliği yap, yanlışı düzelt!

Bunu daha önce yaptın. Güzeli seçtin, güzelleştin, güçlendin. Örnek oldun, öncü oldun, yol gösterdin, ilham kaynağı oldun, sevildin...

Isıttın, karanlık asırlara güneş oldun aydınlattın. Çağ atlattın. Susuz yüreklere su serptin, serinlettin. Umut oldun, çare arayan biçare insanlığa, tarih yazdın altın harflerle dimağlara.

Şimdi silkin, şimdi uyan, dengeleri boz. "Bozkurtlara" fırsat ver, yol ver, OY ver. Çeki düzen versin, destek olsun dostlara, fayda versin, tek yürek olsun iyiler.

"Sagduyu'nun" mevcut hükümeti kuran partiye ilk genel seçimlerinde tek başına iktidar olmasıyla sonuçlanan verdiği şartlı destekle bile, hala, maalesef insanlık için, inananlar için beklenenleri gerçekleştiremeyen Sayın Başbakan, MHP'li kardeşlerin barajı aşamayacağını bekliyor. Haydi! Yalnız bırakmayalım meydanda özgürlükler vaad edegelen arkadaşı. MHP'li kardeşlerim, barajı aşın da, sizinle birlikte, daha önce söz verip de yerine getiremeyenler için bir telafi fırsatı doğsun.

Birleşsin güçler def etsin akbabaları, şanımız yürüsün cihanda.

Sefillere uşak olmayalım.

Çünkü, kölesiyiz, Razı olsun alemlerin Efendisi bizden.

Nureddin Coşan

YORUMLAR
yazık
adem
kim konuşursa kendi adına konuşmalı cemaat adına konuşmamalı
88.232.100.32
asıl seçim
sedef merzeci
Bir olayların görünen yüzü var, bir de iceberg’in altında kalan kısmı. İşte bu kısmı tam olarak ne toplum mühendisleri, ne stratejistler, ne siyasal bilimciler görebilir. Bunları görmek hikmet, basiret, feraset sahiplerinin işidir. Medyanın, dış mihrakların bizi savurmak istediği mecraya gözü kapalı yürümek de, böyle basiret sahiplerine tabi olmak da bizim elimizde. İşte asıl seçim bu! Selam ve dua ile.
212.253.184.170
Hadii Beee
İsmet ÇELİK
Cemaatin siyasetle ne işi olur olsada böyle aleni mesaj erilmez versede Allah Peygamber karıştırılmaz bunlarda esad hocadan eser yok yazık bunlara
95.9.156.38
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Kiraz üreticileri "don" nöbetinde
  • Konya'da üniversite öğrencilerinden örnek davranış
  • Beyşehir'de yurtta kalan öğrencilere doğa gezisi
  • Seydişehir'de "sulama sezonu" açıldı
  • Konya'daki feci kazadan kötü haber! Yaralı kadın hayatını kaybetti

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA