• Konya13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İşadamları Okulu başlıyor
26 Mart 2010 Cuma 12:29

İşadamları Okulu başlıyor

MÜSİAD Gençlik Kurulu (Genç MÜSİAD) Konya şubesi tarafından düzenlenen İşadamı Okulu başlıyor.
MÜSİAD Gençlik Kurulu (Genç MÜSİAD) Konya şubesi tarafından düzenlenen “İşadamı Okulu” başlıyor.
 
 MÜSİAD Gençlik Kurulu (Genç MÜSİAD) Konya şubesi tarafından daha önce açılacağı duyurulan “işadamı okulu” projesi gerçekleşiyor. “işadamı okulu” isimli seminerler serisinin bu hafta sonu cumartesi günü “Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve Nesillere Devir Stratejileri” konulu ilk semineri ve pazar günü gerçekleşecek olan “İş Yaşamında Profesyonel İmaj, Beden Dili ve Etkin İletişim Yöntemi (Protokol ve Nezaket Kuralları, İş Yaşamına Uygun Giyim)” konulu seminerler ile başlıyor. Katılımın yoğun olacağı belirtilen projede işadamlarına önemli seminerler ile kişisel eğitim ve şirketlerini daha iyi yönetebilmesi için çeşitli müfredatlar uygulanacağı belirtiliyor.
 
Genç MÜSİAD Konya şube başkanı Yakup Barınlı, iş adamlarını daha nitelikli ve kaliteli hale getirmek amacıyla, 11 ayrı tam gün seminer ve yine tam gün sürecek olan bir panel ile “işadamı okulu” düzenleyeceklerini belirtti. Barınlı bu proje ile iş adamlarına gerçekten önemli bir hizmet yaptıklarını ve daha önce örneği olmamış bir proje sunduklarını belirtti.
 
 Yakup Barınlı proje hakkında şu bilgileri verdi. “İşadamlarımızın nitelikli ve kaliteli bir yapıya getirmenin gayreti içerisindeyiz. Ülkemizde kurumsallaşmaya önem verilmemesi, özellikle Konya’dan markalaşmış firmaların azlığı hala babadan oğla geçen işadamlığı kültürünün bir yansıması olduğu kanaatindeyiz. İşadamları olarak bizlerin kurumsal düşünüp planlama yapmamız demek işyerlerimizin kurumsallaşması anlamına gelmektedir. Hazırladığımız proje ile işadamlarımıza aile şirketlerinde kurumsallaşmadan, iş yaşamında profesyonel imaj, beden dili ve etkin iletişim yöntemine, personel planlama ve seçmeden, zaman, toplantı ve proje yönetimine kadar birçok etkin beceri vasıflandırmaları için seminerler verilecek. Bunların yanı sıra kişisel gelişimler için ise, liderlikten, etkin yönetim becerilerine kadar, hatta işadamlarında vizyon belirlemeye kadar birçok konuda seminerler verilecektir. Finans, maliyet, kurumsal satış, pazarlama gibi birçok teknik konu içinde seminerler verilecek olması bizim ve projeye katılacak tüm işadamlarımız ile profesyonel yöneticilerinin bilgi, beceri ve tecrübelerine büyük katkılar sağlayacaktır. Bunun inancı ile bu projeyi hayata geçiriyoruz ve tüm işadamlarımız ile profesyonel yöneticilerin katılımlarını bekliyoruz.”

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'daki kazada yürek burkan görüntü! Yaralanan annesinin elini bırakmadı
  • 30 bin Selçuklu torun ecdadla buluşuyor
  • Konya'daki köfte kavgasının 14 sanığı hakim karşısında
  • Konya basını Ereğli’yi ziyaret etti
  • Meram’dan 23 Nisan’da anlamlı etkinlik

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA