• Konya18 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hizmetler aksıyor
19 Temmuz 2011 Salı 13:49

'Hizmetler aksıyor'

MÜSİAD Konya Şube Başkanı Aslan Korkmaz, Karayolları 3. Bölge Müdürü Haşmet Ruşen Oğuzalpi ziyaret etti. Ziyarette son dönemde müdürlükte yaşanan atamalar ön plana çıktı.
MÜSİAD Konya Şube Başkanı Aslan Korkmaz ile MÜSİAD Konya Lojistik Komitesi Başkanı Dr. Lütfi Şimşek ile Karayolları 3. Bölge Müdürü Haşmet Ruşen Oğuzalp’i makamında ziyaret etti.

Karşılıklı sohbet şeklinde geçen ziyarette ilk olarak Karayollarının Konya yatırımları ele alındı. Hükümetin kalkınma planlamasında karayollarına çok büyük görevler düştüğünü belirten Bölge Müdürü Oğuzalp, “Konya’yı komşu vilayetlere bağlayan duble yol çalışmalarında büyük mesafeler kaydettiklerini” söyledi.
Yollarda çalışma yapan müteahhitlerin işlerini en hızlı şekilde bitirmek için çalıştığını belirten Oğuzalp, Özellikle duble yol yapımında ödenek sıkıntılarının olmadığını vurguladı.

MÜSİAD Konya Şube Başkanı Aslan Korkmaz’da Karayollarının çalışmalarını takdirle izlediklerini belirterek, duble yolların tamamlanmasının Konya için hayati önemi olduğunu vurguladı.
Konya’da yapılması planlanan dış çevre yolunun bir an önce yatırım programına alınması gerektiğini ifade eden Aslan Korkmaz, Karayolları Bölge Müdürlüğü’nde yaşanan yer değiştirme uygulamalarını eleştirdi. Korkmaz, “Bu atamalar planlanan yatırımlarda gecikmelere yol açtığı kanaatindeyiz. Hizmetlerin aksamaması için Konya’yı ve bölgeyi iyi tanıyan müdürlerimizin ilimizde daha uzun süre sorunsuz bir şekilde görevlerini tamamlaması gerektiğini düşünüyoruz” dedi.

Ziyaretin sonunda MÜSİAD Konya Lojistik Komitesi Başkanı Dr. Lütfi Şimşek, Lojistik Merkez çalışmalarında gelinen nokta konusunda bilgi verdi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA