• Konya6 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Her sıkıştığımızda Recep Beye ulaştık
19 Haziran 2009 Cuma 16:58

'Her sıkıştığımızda Recep Bey'e ulaştık'

Vali Osman Aydın, Pankobirlik Genel Başkanı ve Konya Şeker Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuka veda ziyaretinde bulundu.
Vali Osman Aydın, Pankobirlik Genel Başkanı ve Konya Şeker Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk’a veda ziyaretinde bulundu.
 
 Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk’un makamında gerçekleşen veda ziyaretinde duygularını dile getiren Vali Osman Aydın, Konya’da görev yaptığı iki yıllık süre içerisinde Pankobirlik Genel Başkanı ve Konya Şeker Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk’un ülkemize ve özellikle de Konya’ya yaptığı hizmet ve yatırımları takdirle takip ettiğini belirtti. Aydın, “Pankobirlik Genel Başkanı sayın Recep Konuk’ un ülkemize ve Konya’mıza yaptığı katkılara çok teşekkür ediyorum. Sayın Konuk Konyamız için çok büyük bir değerdir. Her sıkıştığımızda Recep Beye ulaştık. Konya için hep rahatsız ettik ve sağ olsun kendisi de hep yanımızda oldu. Ülkemizin ve Konya’mızın yüz akı olan Konya Şeker’in başında bulunan sayın Recep Konuk, ülkemize ve Konya’ya her gün artan katma değer üretmektedir. Sayın Recep Konuk’un ülkemizin yükselen bir değeri olan Konya Şeker’i daha iyi yerlere taşıyacağından hiç kuşkumuz yok. Bu vesile ile sayın Recep Konuk’a yaptığı hizmetlerden dolayı müteşekkir olduğumu bir kez daha vurgulayarak, başarılarının bundan böyle de devam etmesini dilerim” dedi.
 
 Vali Aydın’a günün anısına çeşitli hediyeler veren Pankobirlik Genel Başkanı ve Konya Şeker Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk ise, 2 yıldır Konya’da görev yapan Konya Valisi Osman Aydın’la birlikte güzel bir işbirliği örneği sergilediklerini ifade ederek, “Sayın Valimle birlikte burada devleti gördük. Bir anlamda yapmış olduğumuz çalışmaların arkasında bize ve Konya’ya olan katkısını çok sağlam bir duruşla hep yanımızda hissettik. Konya’ya yaptığı katkıları yeni görev yerinde de artırarak sürdürecektir. Sayın valim Konya ve ülkemiz için bir şanstır. Yeni görev yerinde de başarılar diliyor ve çok teşekkür ediyorum. Bu arada, gurubumuza yaptığı veda ziyaretinden de çok mutlu olduğumuzu vurgulamak isterim” diye konuştu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA