• Konya17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hedefimiz Konyada tulum çıkarmak
05 Mayıs 2011 Perşembe 19:06

Hedefimiz Konya'da tulum çıkarmak

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Op. Dr. Mustafa Baloğlu, Doğanhisar ve bu ilçeye bağlı Ayaslar, Başköy ve Karaağa Kasabalarında vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Op. Dr. Mustafa Baloğlu, Doğanhisar ve bu ilçeye bağlı Ayaslar, Başköy ve Karaağa Kasabalarında vatandaşlarla bir araya geldi. Baloğlu “Sayın Başbakanımız ve onun ekibi olan bizler, hiçbir zaman vatandaşlarımızın bize verdiği güveni, oyu ve desteği boşa çıkarmadık. Hizmet aşkıyla gece gündüz çalışarak, elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştık. İnşallah 12 Haziran 2011’den sonra da bu destek artarak devam edecek ve bizde bu artan destekle birlikte halkımıza, Konya’mıza ve Ülkemize hizmet etmeye el birliği ve güç birliği ile devam edeceğiz” dedi.

12 Haziran’da yapılacak Genel Seçimler için AK Parti Konya Milletvekili Adayları, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda AK Parti Konya Milletvekili Adayı Op. Dr. Mustafa Baloğlu’da Doğanhisar ile ilçeye bağlı Ayaslar, Başköy ve Karağa kasabalarında vatandaşlarla bir araya geldi.

Baloğlu ile birlikte Doğanhisar’a gelen AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Yusuf Kahraman, İlk olarak AK Parti Doğanhisar İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ziyaretin ardından Doğanhisar Hükümet Konağı’na geçen Mustafa Baloğlu ve beraberindekiler burada İlçe Kaymakamı Mehmet Fatih Koca’ya bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Kaymakamlığın ardından ilçe genelindeki esnafları ve vatandaşları ziyaret eden Op. Dr. Mustafa Baloğlu’na vatandaşlar yoğun sevgi ve ilgi gösterdi. Doğanhisar Belediyesi’ne geçen Baloğlu ve beraberindekiler, İlçe Belediye Başkanı Salih Öztoklu’yu da makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Op. Dr. Mustafa Baloğlu’na çeşitli hediyeler veren Başkan Öztoklu “Sayın Baloğlu, bölgemizin Milletvekili adayıdır ve inşallah milletvekilimiz olacaktır. Haziran ayında yapılacak seçimlerde kendisine başarılar diliyorum. Doğanhisar her zaman vefalı olmuştur ve 12 Haziran seçimlerinde de aynı vefa örneğini göstererek inşallah bölgemiz adına sizi meclise uğurlayacağız. Hedefimiz 14 Milletvekili, gayret bizden, rahmet Allah’tan inşallah” dedi.

Op. Dr. Mustafa Baloğlu’da Doğanhisar’da gördükleri ilgiden ve sevgiden duydukları memnuniyeti ifade ederek “Gerçekten Konya’da çok güzel bir çalışma var. Belediye Başkanlarımız beldelerinde, ilçelerinde çok güzel çalışmalara imza atıyorlar. Geçmişte görülmemiş hizmetlere el birliği ve gönül birliği ile öncülük ediyorlar. İnşallah 12 Haziran yine ülkemiz için bir dönüm noktası olacak. Türkiye 2002’de Genel Seçimlerle, 2004’te Yerel seçimlerle,  2007’de yine Genel seçimlerle ve 2009’da en son Yerel seçimlerle tercihini belli etti. AK Parti’ye teveccühünü gösterdi. Sayın Başbakanımız ve onun ekibi olan bizler de hiçbir zaman vatandaşlarımızın bize verdiği güveni, oyu ve desteği boşa çıkarmadık. Hizmet aşkıyla gece gündüz çalışarak, elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştık. İnşallah 12 Haziran 2011’den sonra bu destek artarak devam edecek ve bizde bu artan destekle birlikte halkımıza, Konya’mıza ve Ülkemize hizmet etmeye, el birliği ve güç birliği ile devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Op. Dr. Mustafa Baloğlu, Doğanhisar’daki temaslarının ardından ilçeye bağlı Ayaslar Kasabası’na geçti. Kasaba’da Belediye Başkanı Bayram Çavdar’ı makamında ziyaret eden Baloğlu daha sonra kasabadaki esnafları ve vatandaşları ziyaret etti.

Kasaba’daki ziyaretler sırasında iki yaşlı teyze ile karşılaşan Baloğlu ve beraberindekilere yaşlı teyzeler AK Parti’den olduklarını öğrenince büyük sevgi gösterisinde bulundular.  85 yaşında olan yaşlı teyzelerden biri ‘ Siz AK Partili misiniz? Benim Erdoğan’ımın partisi. O televizyonda çıktımı aman Allah’ım. Hep ona dua ediyorum “ diye konuştu.

Baloğlu ve beraberindekiler daha sonra Başköy ve Karaaağa Kasabalarına giderek burada Başköy Belediye Başkanı Abdullah Koç’u ve Karaağa Belediye Başkanı Mehmet Ergül’ü makamlarında ziyaret ettiler. Op. Dr. Mustafa Baloğlu, Başköy ve Karaağa’da da vatandaşları ve esnafları ziyaret etti.

GÖLÇAYIR KASABASI İLE DEĞİRMENKÖY, ULUPINAR KÖYLERİNDE DE TOPLANTILAR YAPILDI.

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Op. Dr. Mustafa Baloğlu, Doğanhisar ve beldelerindeki çalışmanın ardından akşamda Akşehir’e bağlı Gölçayır Kasabası ile Değirmenköy ve Ulupınar köylerindeki toplantılarda vatandaşlarla bir araya geldi. Baloğlu buralarda yaptığı konuşmalarda öncelikle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Kastamonu’daki konvoyuna yapılan hain saldırıyı kınadı.  Baloğlu “Memur maaşları için IMF’nin kapısında dilenen bir dönemden şu anda onlara kafa tutan bir döneme geldik. Dış politikada Bush’un yanında iki büklüm çekilen fotoğraflardan, Şu anda hiçbir devletin bir şey diyemediği İsrail’e sen katilsin, sen bebek katilisin diyebilen bir Başbakana geldik” dedi. Baloğlu, 12 Haziran’da kendilerine olan desteğin ve güvenin devam etmesini istedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA