• Konya13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hedef: Paylaşımcı yönetim
26 Mart 2009 Perşembe 14:22

Hedef: Paylaşımcı yönetim

Ak Parti Selçuklu Belediye Başkan Adayı Uğur İbrahim Altay, Yenişafak Orta Anadolu Bölge Müdürü Lokman Koyuncuoğlu'nu ziyaret etti.
AK Parti Selçuklu Belediye Başkan Adayı Uğur İbrahim Altay, Yeni Şafak Gazetesi Orta Anadolu Bölge Müdürü Lokman Koyuncuoğlu’nu makamında ziyaret etti.
 
Türkiye’de Ak Belediyecilik ile belediyelerin büyük gelişme gösterdiğini belirten Altay, Selçuklu’nun da Ak Parti Belediyeciliği döneminde ciddi bir gelişme gösterdiğini söyledi.
 
Projeleri hakkında da bilgiler veren Uğur İbrahim Altay, “Hizmet anlayışımızda 3G formülünü hayata geçireceğiz. Güler yüzlü güvenilir ve gayretli bir belediyecilik anlayışımız olacaktır. Engelli vatandaşlarımızın rahat ulaşımını sağlamak için yol ve kaldırımlarda iyileştirmeler yapacağız. Anayasamızın bize verdiği görev olan ‘sağlıklı ve dengeli çevrede yaşam hakkı’ ilkesini hemşerilerimiz için uygulayacağız. Hava ve su kirliliği denetimlerini artırıp şehrimizin AB standartlarında nefes almasını sağlayacağız” dedi.
 
Selçuklu’yu Türkiye’de adından söz ettirir bir belediye haline getireceklerini ifade eden Altay, göreve geldiklerinde belediye olarak insan ayrımı yapmadan yapılması gerekenleri yapacaklarını vurguladı.
 
Uğur İbrahim Altay, “Vazife aşkı ve sorumluluğu ile çalışıp bayrağı bizden sonrakilere onurla teslim edeceğiz. Bu kervana boş katılmak tabii ki olmaz. Biz de projelerimizi sırtımıza yükledik öyle katılıyoruz. Yapamayacağımız işleri asla vaat etmiyoruz. Bizim Selçuklu ile ilgili hayallerimiz var. Biz Selçuklu’da yönetim anlayışını değiştirmek için geliyoruz. Selçuklu’nun daha da gelişerek, marka olması için çalışacağız” diye konuştu.
 
Ayrıca Altay, belediye olarak şeffaf ve paylaşımcı bir yönetim anlayışı sergileyeceklerinin altını çizerek, hazırladıkları projelerin Selçuklu için çok önemli olduğunu belirtti.
 
Yeni Şafak Orta Anadolu Bölge Müdürü Lokman Koyuncuoğlu ise, seçimlerin huzur içinde geçmesini istediklerini belirterek, Uğur İbrahim Altay’a seçimlerde başarılar diledi.

 

 

 

YORUMLAR
http://www.herkesdinlesin.com/derin_dusler
ALİ ARSLAN
http://www.herkesdinlesin.com/derin_dusler YORUMUUNUZU BEKLİYORUZ İNŞ
78.186.122.142
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA