• Konya6 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HAS Parti Meram İlçe Teşkilatı kuruldu
24 Aralık 2010 Cuma 13:31

HAS Parti Meram İlçe Teşkilatı kuruldu

Genel Başkan tarafından Meram İlçe Teşkilatını Kurmakla görevlendirildiğini bildiren Av. Süleyman BOYALI Yapıan çalışmalar sonucunda İlçe teşkilatını kurduklarını ve İlçe kuruluş dilekçesini..
Genel Başkan tarafından Meram İlçe Teşkilatını Kurmakla görevlendirildiğini bildiren Av. Süleyman BOYALI Yapıan çalışmalar sonucunda İlçe teşkilatını kurduklarını ve İlçe kuruluş dilekçesini İlçe Kaymakamı İrfan Kenanoğlu’na teslim ettiklerini söyledi.  
Türkiye'nin, Genel Başkan Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un üslubuna ihtiyacı olduğunu vurgulayan Kurucu İlçe Başkanı Av. Süleyman BOYALI HAS Parti'nin siyasi hayatta hep milletin yanında ve her zaman haklının sesi olacağını söyledi.
Yeniden büyük Türkiye'nin ve haksızlığın olmadığı, emeğin sömürülmediği, adil bir paylaşımın olduğu yeni bir dünya sisteminin tesisi için gayret içerisindeyiz.
Ahlak ve maneviyat temelinde, adaleti, özgürlüğü ve refahı herkes için isteyen bir fikri anlayışı esas alıyoruz.
 
Bu yola çıkarken sözümüz şudur: Bizler, oyu milletten alıp iktidarı egemenlere hizmet edenlerden olmayacağız. Kamu kaynaklarını talan edenlerle hiçbir işimiz olmayacak. Bu dünyanın bir de öbür tarafı olduğunu, bu yüzden de, her şeyin adalet çerçevesinde olması gerektiği gerçeğini hiçbir zaman aklımızdan çıkarmayacağız. İddiamız, sağ-sol, liberal-muhafazakâr ve benzeri tüm tanımların dışında, Türkiye'nin geçmiş siyasi ve toplumsal tecrübelerini de doğru değerlendirerek, ahlak ve maneviyat temelli yeni bir siyasi merkezi inşa etmektir. Amacımız dağılan parçaları birleştirmek, derleyip toparlamak, Türkiye Siyasetine yeni ve farklı bir üslup getirmektir. Şartlar ne olursa olsun doğruyu söylemekten ve doğruyu yapma gayretinden de vazgeçmeyeceğiz!
HAS Parti ile milletin sorunlarını çözemeyen mevcut siyaset tarzı tarihe karışacaktır. Siyaset yeniden şekillenecektir. Herkes projeleriyle, çözüm önerileriyle ve fikirleriyle siyaset yapacaktır.  “Halkın sesini, milletin nefesini ve medeniyetimizin bütün değerlerini hâkim kılmak için hiç çekinmeden yolumuza devam edeceğizi bildirir ve HAS PARTİ Meram İlçe Teşkilatımızın Kuruluşunun Konya’mıza hayırlı olmasını temenni ederim”.
 
MERAM İLÇE KURUCULARI
İlçe Başkanı    SÜLEYMAN BOYALI
Kurucu Üye    SÜLEYMAN EROL
Kurucu Üye    TAMER DOĞAR
Kurucu Üye    BÜLENT ALTUN
Kurucu Üye    HASAN ZORLU
Kurucu Üye    İSMAİL YÜKSEK
Kurucu Üye    HASAN SÖZÜER
Kurucu Üye    AHMET GEDİKKAYA
Kurucu Üye    FATİH AYDEMİR
Kurucu Üye    MEHMET SÖKMEN
Kurucu Üye    AHMET MENEKŞE
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Kiraz üreticileri "don" nöbetinde
  • Konya'da üniversite öğrencilerinden örnek davranış
  • Konya'daki feci kazadan kötü haber! Yaralı kadın hayatını kaybetti
  • Seydişehir'de "sulama sezonu" açıldı
  • Beyşehir'de yurtta kalan öğrencilere doğa gezisi

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA