• Konya17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hangi maç hangi kanalda
15 Nisan 2011 Cuma 17:51

Hangi maç hangi kanalda

Spor ekranı yine dopdolu. İşte karşılaşmaların yayınlanacağı kanallar.
15 Nisan Cuma
18:00 Ziraat Bankası - Fenerbahçe  / Sports TV (Voleybol- Aroma Erkekler Voleybol Ligi Play-Off yarı final)
19:00 Tofaş–Fenerbahçe Ülker / Spormax (TBL – Basketbol)
20:00 Beşiktaş-Gençlerbirliği / Lig TV
21:30 Mainz 05-M'Gladbach / TRT 3
20.30 Fenerbahçe-G.Saray Medical Park / FB Tv- GS Tv (Basketbol - TKBL Play-off finali)
 
16 Nisan Cumartesi
09.00 F1 Çin Grand Prix- Sıralama Turları (Trtspor- TRT HD)
12:00 İller Bankası - Nilüfer BLD / NTV SPOR (Voleybol - Teledünya Kadınlar Türkiye Kupası Dörtlü Final)
13:00 Pınar Karşıyaka- Beşiktaş Cola Turka / Spormax (TBL – Basketbol)
14:00 Boluspor-Rizespor / TRT 1
14:00 Ankaragücü-Bucaspor / Lig TV
15:00 Galatasaray Cafe Crown–Oyak Renault / Spormax (TBL – Basketbol)
16:00 Karabükspor-İBB / Digi Kanal
16:30 Hamburg-Hannover 96 / TRT 3
17:00 Eczacıbaşı -Vakıfbank GSTT / NTV SPOR (Voleybol - Teledünya Kadınlar Türkiye Kupası Dörtlü Final)
17:00 West Brom-Chelsea / Spormax
17:00 West Ham-Aston Villa / PL TV
19.00 Bulgaristan - Türkiye /Sports Tv (Voleybol - Avrupa Yıldız Erkekler Şampiyonası)
19:00 Roma-Palermo / Spormax
19:00 Fenerbahçe-Gaziantepspor / Lig TV
19:15 Manchester City-Manchester United / NTV SPOR (FA Cup)
19:30 Werder Bremen-Schalke 04 / TRT 3 & TRT HD
21:45 Parma-Inter & Milan-Sampdoria / Spormax & TV8 (Dönüşümlü)
22:00 Lille-Bordeaux / Kanal A
23:00 REAL MADRID-BARCELONA / NTV SPOR
 
17 Nisan Pazar
 10.00 F1-Çin- Yarış Trtspor- TRT HD
14:00 Sivasspor-Kasımpaşa / Lig TV
15:00 Kayserispor-Konyaspor / Digi Kanal
15.30 F.Bahçe-G.Saray Medical Park / FB Tv- GS Tv (Basketbol - TKBL Play-off finali)
16:00 Fiorentina-Juventus / Spormax & TV8
16:30 Bayern Munih-Leverkusen / TRT 3 & TRT HD
17:00 Antalyaspor-Eskişehirspor / Digi Kanal
17:00 Samsunspor-K.Erciyesspor / TRT 1
18:00 Bolton-Stoke / NTV Spor (FA Cup)
18:00 Arsenal-Liverpool / Spormax & PL TV
18:00 Montpellier-Marseille / Kanal A
18:30 Dortmund-Freiburg / TRT 3 & TRT HD
19:00 Türkiye - Polonya / Sports TV (Voleybol - Türkiye Avrupa Yıldız Erkekler Şampiyonası)
19:00 Trabzonspor-Bursaspor / Lig TV
21:45 Napoli-Udinese / Spormax & TV8
22:00 Espanyol-Atletico Madrid / NTV Spor
22:00 PSG-Lyon / Kanal A


18 Nisan Pazartesi
20:00 Manisaspor-Galatasaray / Lig TV
20:00 Karşıyaka-Giresunspor / TRT Anadolu
22:00 Villareal-Zaragoza / NTV Spor

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'ya karşı yürütülen algı operasyonlarının amacı ne
  • Altınekin'de temizlik ve hijyen eğitimi
  • Ak Parti Konya Gençlik Kolları Başkanı'nın istifası istendi!
  • Ak Parti Konya Kadın Kolları Başkanı istifa etti
  • Putin şaşkına çevirdi! Trump'a tam destek

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA