• Konya-8 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hangi maç hangi kanalda
08 Nisan 2011 Cuma 15:41

Hangi maç hangi kanalda

Spor ekranı yine dopdolu. İşte karşılaşmaların yayınlanacağı kanallar.
8 Nisan Cuma
19:00 Bornova Belediye – G.Saray CC (BASKETBOL ERKEKLER - Spormax)
20.00 Bursaspor – Antalyaspor (LİG TV)
21.30 E. Frankfurt – Werder Bremen (TRT 3 / TRT HD)
 
9 Nisan Cumartesi
11:00 F1 Malezya Grand Prix sıralam turları TRT Spor- TRT HD
13:00 Aliağa Petkim – Efes Pilsen (BASKETBOL ERKEKLER - Spormax)
14.00 Bucaspor – Karabükspor (LİG TV)
14.00 Denizlispor – Samsunspor (TRT 1)
14.45 Wolverhampton – Everton (PL TV)
15:00 Fenerbahçe Ülker – Pınar Karşıyaka (BASKETBOL ERKEKLER - Spormax)
16.00 Konyaspor – Manisaspor (DIGI)
16.30 Schalke – Wolfsburg (TRT 3 / TRT HD)
17.00 Chelsea – Wigan (SPORMAX / PL TV)
17:30 Eczacıbaşı Vitra - Vakıfbank GSTT (KADINLAR VOLEYBOL - Sports TV)
19.00 Eskişehirspor – Fenerbahçe (LİG TV)
19.00 Inter – Chievo (SPORMAX / TV 8)
19.00 Athletic Bilbao – Real madrid (NTVSPOR)
19.30 Stuttgart – Kaiserslautern (TRT 3 / TRT HD)
21.00 Barcelona – Almeira (NTVSPOR)
21.45 Udinese – Roma (SPORMAX)
22.00 Brest – Rennes (KANAL A)
23.00 Mallorca – Sevilla (NTVSPOR)
 
10 Nisan Pazar

10:00 - F1 Malezya Grand Prix-Yarış  (TRT-Spor, TRT HD)
10:00 - (TRT-Spor, TRT HD)
13:00 Beşiktaş Cola Turka – Erdemir (BASKETBOL ERKEKLER - Spormax)
13.30 Juventus – Genoa (TV 8)
14.00 Orduspor – Adanaspor (TRT 1)
14:00 Fenerbahçe - Ziraat Bankası (ERKEKLER VOLEYBOL - Sports TV)
14:00 Galatasaray - Fenerbahçe (KADINLAR BASKETBOL PLAY-OFF FİNALİ - FB TV & GS TV)
15.30 Ajax – Groningen (BEYAZ TV)
14.00 Gaziantepspor – Ankaragücü (LİG TV)
14.00 İstanbul Belediye – Sivasspor (DIGI)
15.30 Blackpool – Arsenal (SPORMAX / PL TV)
16.00 Bologna – Napoli (TV 8)
16.30 Mönchengladbach – Köln (TRT 3 / TRT HD)
16:30 Halkbank - Arkasspor (ERKEKLER VOLEYBOL - Sports TV)
17.00 Gençlerbirliği – Kayserispor (DIGI)
18.00 Aston Villa – Newcastle (SPORMAX / PL TV)
18.00 Marseille – Toulouse (KANAL A)
18.30 Bayer Leverkusen – St. Pauli (TRT 3 / TRT HD)
19.00 Galatasaray – Trabzonspor (LİG TV)
19.00 Çaykur Rizespor – Kartalspor (TRT 1)
21.45 Fiorentina – Milan (SPORMAX / TV 8)
22.00 Lyon – Lens (KANAL A)
11 Nisan Pazartesi
20.00 Kasımpaşa – Beşiktaş (LİG TV)
20.00 Gaziantep Belediye – Boluspor (TRT 1)
22.00 Liverpool – Manchester City (SPORMAX )
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Medova Hastanesi, muhtarları ağırladı
  • 65 terörist etkisiz hale getirildi
  • Uğur Kaleli'den Konya metrosu açıklaması
  • Dağda kaybolan gençleri jandarma kurtardı
  • Yeni Kararname ile Konya'da ihraç edilen isimler

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA