• Konya18 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hançerli: Daha iyi hizmet vermeyi düşünüyoruz
05 Kasım 2015 Perşembe 14:09

Hançerli: "Daha iyi hizmet vermeyi düşünüyoruz"

Karatay Belediyesi 2015 yılı 2’nci 6 aylık Hizmet İçi Eğitim Programı Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları ve Daire Müdürlerinin katılımları ile Afyon May Termal & Spa Otel’de gerçekleştirilecek.

Başkan Yardımcıları ve Daire Müdürleri tarafından verilecek olan hizmet içi eğitimlerle çeşitli konular hakkında bilgilendirilecek Birim Amirleri ve Belediye Meclis üyeleri Termal Otelden de yararlanma imkanı bulacaklar.

 Belediye Başkan Yardımcıları ve Daire Müdürleri tarafından verilecek olan ve üç gün sürecek Hizmet İçi Eğitim Programında Kentsel Dönüşüm Kanunu ve 18. Madde Uygulamaları 5393 sayılı Belediye Kanunu ve 6360 sayılı Belediye Kanunu, 3194 sayılı İmar ve Kamulaştırma Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu, 4857 sayılı İş Kanunu, 5176 sayılı Kamu Görevlileri Etik Kurulu Kurulması Kanunu Kamu Görevlileri Etik Davranış İlkeleri ile Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik, Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliği, 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu- Yeni Yazışma Kuralları incelenerek katılımcılara en güncel maddeler aktarılacak.

Yöneticileri değişen ve gelişen hizmet anlayışı konusunda bilgilendirmek ve bu süreçte etkili ve verimli olabilmeleri için gerekli bilgi, beceri ve davranışları kazandırmak amacıyla düzenlenen Hizmet İçi Eğitimlerde halkımıza sunduğumuz hizmetleri daha verimli ve kaliteli hale getirmek istiyoruz diyen Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli “2015 yılı 2’nci Altı Aylık Hizmet İçi Eğitim programını bu kez, katılımcıların kaplıca imkanlarından da yaralanabileceği, iş stresinden uzak Afyon Termal Tesisleri’nde yapmak istedik ve oldukça verimli geçeceğine de inanıyorum. Karatay’ımızı, en iyi noktaya getirmek adına yapılan çalışmalar, birimlerimizdeki çalışanlarımızın samimi duyguları ile her geçen gün artarak hız kazanmakta ve başarıyla sonuçlanan her çalışma  yeni başarıları beraberinde getirmektedir. Bu nedenledir ki personelimizin moral motivasyonu açısından farklı platformlarda bir araya gelme çabası içerisindeyiz. Günümüzde önemi her geçen gün artan Hizmet İçi Eğitimlerde, halkımıza daha geniş bilgilerle donanmış yöneticiler tarafından  hizmet vermeyi istiyoruz. Özellikle yeni çıkan Kanunlar ile ilgili verilen bu eğitimlerle halkımıza vereceğimiz hizmette kaliteyi ve verimi artırmak istiyoruz.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da HDP terörü! AK Parti ekibine saldırdılar
  • Konya'da feci kaza! 6 saat yardım bekledi
  • Konya'da gece yarısı korkutan yangın
  • NEÜ Seydişehir Sağlık Bilimleri Fakültesi Yapım ve Bağışlama Protokolü Yapıldı
  • Milletin hastanesinde çalışmalar devam ediyor

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA