• Konya17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Halkbanktan çevre ve iş sağlığı semineri
10 Şubat 2011 Perşembe 13:48

Halkbank'tan çevre ve iş sağlığı semineri

Halkbank Kurumsal ve Ticari Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Taner Aksel, KOBİ Dönüşüm Projesi kapsamında şimdiye kadar 11 ilde düzenledikleri eğitim konferanslarında 3 bin KOBİ temsilcisinin katıldığ
Halkbank Kurumsal ve Ticari Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Taner Aksel, KOBİ Dönüşüm Projesi kapsamında şimdiye kadar 11 ilde düzenledikleri eğitim konferanslarında 3 bin KOBİ temsilcisinin katıldığını söyledi. 
    
KOBİ Dönüşüm Projesi kapsamında KOBİ'leri kurumsal sosyal sorumluluk, çevre, iş sağlığı ve güvenliği konularında bilinçlendirmeyi hedefleyen Halkbank, ''Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği'' eğitimlerinin 12.'sini Konya Rixos Otel'de gerçekleştirdi.
     Halkbank Kurumusal ve Ticari Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Taner Aksel, KOBİ'lere yönelik kesintisiz destekleriyle Türkiye ekonomisinin büyümesinde 70 yılı aşkın süredir önemli rol oynadıklarını belirtti. 
    
Halkbank'ın Türkiye'nin büyümesinde her zaman öncü olduğunu ifade eden Aksel, ''Sektörün güçlü ve güvenilir bankası olarak esnaf, sanatkar ve KOBİ'ler ile üretim, yatırım ve istihdamın artışına katkıda bulunacak tüm girişimcileri çağdaş bankacılık anlayışıyla desteklemeye devam ediyoruz. Halkbank, deneyim ve uzmanlığını doğru stratejilerle birleştirerek müşteri sayısı, tabana yaygın kredi ve mevduat hacmi, aktif büyüklük ve karlılık açısından KOBİ'lerin lider bankası olmayı sürdürecek'' dedi. 
    
Türkiye'nin lider KOBİ bankası olarak KOBİ'lere sadece uzun vadeli ve uygun koşullu finansal destek sağlamakla kalmadıklarını dile getiren Aksel, şunları kaydetti:
     ''KOBİ'lerin üretim koşullarını dünya standartlarına uygun hale getirmek için de çalışmalar yapıyoruz. Kurumsal sosyal sorumluluk anlayışımızın bir yansıması olan KOBİ Dönüşüm Projesi ile doğal kaynakların verimli kullanılması, doğal çevrenin ve çalışanların sağlığının korunması gibi hayati konularda KOBİ'lerimize yol gösteriyoruz. Böylece ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlıyoruz. KOBİ Dönüşüm Projesi kapsamında şimdiye kadar 11 ilde düzenlediğimiz eğitim konferanslarına 3 bin KOBİ temsilcisi katıldı. 105 firmanın iş yerinde çevre, iş sağlığı ve güvenliği konularında bir günlük ücretsiz eğitim ve danışmanlık çalışmaları yapıldı. Bu firmalarda çalışan bin 500 kişi ücretsiz eğitimlerin sonunda sertifika almaya hak kazandı.'' 
    
Konferansların önümüzdeki dönemde Antalya, Malatya ve İzmir'le devam edeceği bildirildi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Ankara Yolu’nda zincirleme kaza!
  • En yüksek viyadük inşaatına yolcu ilgisi
  • Cinayet sanığı kuzen: Tüfek yere düşüp ateş aldı
  • Beyşehir’de ay yıldızlı kavşaklar dönemi
  • AK Parti Milletvekili Recep Konuk Beyşehir'de

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA