• Konya15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gençlik İlköğretim Okulundan örnek kampanya
23 Mayıs 2012 Çarşamba 17:01

Gençlik İlköğretim Okulu'ndan örnek kampanya

Öğrencilerine milli ve manevi değerleri benimsetmek için farklı çalışmalara imza atan Özel Gençlik İlköğretim Okulu, Vanda Hatıran Olsun adlı bir yardım kampanyası daha düzenledi.
Öğrencilerine milli ve manevi değerleri benimsetmek için farklı çalışmalara imza atan Özel Gençlik İlköğretim Okulu, “Van’da Hatıran Olsun” adlı bir yardım kampanyası daha düzenledi.  Van’ın Saray ilçesindeki öğrenci kardeşlerine giyim ve kırtasiye yardımında bulunan öğrenciler örnek bir toplum hizmeti daha gerçekleştirerek ve Saray İlçe Milli Eğitim Müdürü tarafından teşekkür plaketi aldı.

Okul Meclisi tarafından organize edilen ve “Sende Fazlalık Olan Başka Bir Kardeşinin İhtiyacı Olabilir.” sloganıyla yürütülen kampanyaya öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Renkli paylaşımların yaşandığı etkinlikte öğrenciler kendi kullandığı kalemlerden de göndererek farklı bir paylaşımda bulundular. Amaçlarının kullanılmış kalemleri göndermek değil aynı kalemle farklı yürekleri buluşturmak olduğunu ifade ettiler. Yardımların yanında Van’da yaşayan kardeşlerine bir de mektup göndererek duygularını ve sevgilerini ilettiler.
Bu örnek çalışma için teşekkürlerini sunan Saray İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdem BUZKAN bir de teşekkür plaketi gönderdi. Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali ÜSTÜNEL tarafından Saray ilçesi adına verilen teşekkür plaketinde yapılan organizeden duyulan memnuniyet ifade edilerek, yapılan yardımlar için teşekkür edildi.
Bu çalışmaların örnek olacak önemli adımlar olduğu ifade eden Okul Müdürü Barış Çağlayan ÇAKIR, Değerler Eğitimi ve Toplum Hizmeti Çalışmalarıyla toplumdaki kardeşlik bağlarını kuvvetlendirmek  gerektiğini söyledi.  Daha sonra kampanyayı organize eden Okul Meclisine ve kampanyaya destek veren öğretmen, veli ve öğrencilere teşekkür etti.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA