• Konya16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gençlik geleceğe yürüyor
06 Mart 2016 Pazar 13:57

Gençlik geleceğe yürüyor

'Konya Gençliği'nin Geleceği'ni Konuşuyoruz' etkinliğinin 3.'sü Genç ASKON Konya Şubesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşti

Konya'daki gençlik STK'larının her ay gerçekleştirdikleri 'Konya Gençliği'nin Geleceği'ni Konuşuyoruz' etkinliğinin 3.'sü Genç ASKON Konya Şubesi'nin ev sahipliğinde ASKON Konya Şubesi'nde gerçekleşti. Etkinliğe, AGD, Genç ASKON, Genç MÜSİAD, Ender Gençlik, EYAD, TÜGVA, Genç Mehir, Enderun, TÜRSİAD, TUSKAD, Ravza, Genç Memur-Sen, İki Doğu-İki Batı, Büyükşehir Gençlik Meclisi, Meram ve Selçuklu Gençlik Meclisi'nin şube başkanları ve yönetimleri katıldı.

KONYA'NIN BİRLİKTELİĞİ ÖRNEK OLUYOR

Programın açılış konuşmasını ev sahibi olarak Genç ASKON Konya Şube Başkanı Sami Başgil yaptı. Konya'daki birlikteliğin Türkiye'ye örnek olduğunu ifade eden Başkan Sami Başgil, "

Konya'daki gençlik STK'ları bu birliktelik ile tüm Türkiye'ye örnek oluyor. Konyamız için, ülkemiz için ve tüm İslam alemi için kurulan bu birliktelikten çıkan sonuçlar bizleri mutlu ediyor. Gayenin Allah rızası olduğu birlikteliğimiz daim olsun. Allah her zaman bir kılsın bizi. Çünkü ümmetin birliğe ihtiyacı var. Bugün çok zor dönemlerden geçiyoruz. Kardeşlik ve sulh bilincini aşılamada bizlere büyük işler düşüyor. İnşallah üzerimize düşeni her zaman yapacağız. Tüm bu duygular ile katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor. Bir diğer buluşmada tekrar biraraya gelmeyi Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.

askon-(2).jpg

FARKLI PROJELER ORTAYA ÇIKIYOR

Öte yandan programda tüm STK başkan ve yöneticileri de söz aldı. Her STK'nın birbirinden önemli teklif ve temennileri tek tek masaya yatırılarak çözüm önerilerinde bulunuldu. Program sonunda soru ve cevaplar olurken, bir dahaki programın da planlaması yapıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA