• Konya16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gençler değişimi konuşacak
24 Kasım 2011 Perşembe 13:38

Gençler değişimi konuşacak

Genç MÜSİAD tarafından organize edilen "Uluslararası Genç Girişimcilik Kongresi"nde bu yıl "Değişim" konusu ele alınacak

Genç MÜSİAD tarafından organize edilen "Uluslararası Genç Girişimcilik Kongresi"nde bu yıl "Değişim" konusu ele alınacak. Bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek uluslararası kongreye dünyanın birçok ülkesinden binlerce genç işadamı, girişimci, yazar ve akademisyenler katılıyor.

Uluslararası Genç Girişimcilik Kongresi’yle yüksek ahlâk ve ileri teknoloji" anlayışını, 19 yıllık MÜSİAD tecrübesiyle birleştirerek, edindiği tecrübeyi genç girişimci ve yöneticilere aktarmak; aynı zamanda toplumsal dayanışma ve paylaşma kültürünü geliştirerek, gençliğin sosyal, kültürel ve ekonomik seviyesinin yükseltilmesini sağlamak, milyonlarca genci, girişimciliğe yönlendirmek, dünyanın farklı coğrafyalarından ülkemize gelecek olan gençlerin kaynaşmasını sağlamak ve ülke gençliğinin ufkunu açmayı amaçlayan “Uluslararası Genç Girişimcilik Kongresi” başlıyor.

Genç MÜSİAD Konya Şubesi tarafından “Değişim Gelecektir” sloganıyla düzenlenen  “Kitle İletişim Araçlarının Değişimdeki Rolü” programı, 26 Kasım 2011 Cumartesi günü saat 12.00’de, MÜSİAD Konya Şubesi’nde gerçekleştirilecek. İki oturumdan oluşacak programın, ilk oturumunun moderatörülüğünü İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Caner Arabacı yapacak. Birinci Oturumunda,  Mısır Gençlik Hareketi Lideri Hamza Musa, Rotahaber İnternet sitesi Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık ve Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Birol Gülnar konuşmacı olarak katılacak.

MÜSİAD Basın-Yayın Komisyon Başkanı ve Haberkonya.com internet sitesinin sahibi Lokman Koyuncuoğlu’nun moderatörlüğünü yapacağı 2. oturumda ise,   İttifak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü Ecevit Abdullah Öksüz, Kontv Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Bay, Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir konuşmacı olarak katılacak.

 

Kongrenin programı şöyle olacak:
"KİTLE İLETİŞİM ARAÇLARININ DEĞİŞİMDEKİ ROLÜ" KONYA PANELİ”

 

12.00 – 12.30 AÇILIŞ KAYIT

12.30 – 13.00 PROTOKOL KONUŞMALARI

 

13.00 – 14.15: 1. OTURUM

Moderatör Doç.Dr. CANER ARABACI (SÜ İletişim Fakültesi Öğr.Üyesi)

1.Konuk HAMZA MUSA (Mısır Gençlik Hareketi Lideri)

2.Konuk ÜNAL TANIK (www.rotahaber.com Genel Yayın Yönetmeni)

3.Konuk Yrd. Doç.Dr. BİROL GÜLNAR (SÜ İletişim Fakültesi Öğr.Üyesi

 

14.15 – 14.30 CAFE BREAK

 

14.30 – 16.00: 2. OTURUM

Moderatör LOKMAN KOYUNCUOĞLU (www.haberkonya.com Sahibi)

1.Konuk ECEVİT ABDULLAH ÖKSÜZ (İttifak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü)

2.Konuk NURETTİN BAY (Kontv Genel Yayın Yönetmeni)

3.Konuk SEFA ÖZDEMİR (Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA