• Konya17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Genç MÜSİAD İbrahim Doğanı ağırladı
03 Mayıs 2013 Cuma 12:57

Genç MÜSİAD İbrahim Doğanı ağırladı

Genç MÜSİAD Konya Şubesi Tecrübe Paylaşım Toplantıları kapsamında konuk olarak Türk Hava Yolları Bölgesel Uçuşlar Başkanı ve Anadolujet Başkan Vekili İbrahim Doğanı ağırladı.
Genç MÜSİAD Konya Şubesi ‘Tecrübe Paylaşım Toplantıları’ kapsamında konuk olarak Türk Hava Yolları Bölgesel Uçuşlar Başkanı ve Anadolujet Başkan Vekili İbrahim Doğan’ı ağırladı.
MÜSİAD Konya Şubesi’nde gerçekleştirilen programa çok sayıda Genç MÜSİAD Üyesi katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Genç MÜSİAD Konya Şube Başkanı Av. Mehmet Ali Özbuğday, İbrahim Doğan’a teşekkür ederek, “Tecrübe paylaşımı toplantıları ile üyelerimize sektörel değerlendirmeler ve başarının yollarının göstermek istiyoruz. Bu noktada Anadolujet’in  hızlı gelişimi ve tecrübesini dinleyeceğiz” dedi.
Daha sonra konferansa geçildi. Havayolu taşımacılığında planlamanın çok önemli olduğunu belirten Türk Hava Yolları Bölgesel Uçuşlar Başkanı ve Anadolujet Başkan Vekili İbrahim Doğan, “Anadolujet’in hedef kitlesi bütün Anadolu’dur. Bütün Anadolu üzerine bir üretim yapıyoruz. Anadolujet havacılıkta lüks arz edilen havacılık şartlarını, yalınlaştırarak maliyet yönünden avantaj sağlıyor. Sağladığı maliyet avantajlarını bilet fiyatlarına yansıtarak, daha geniş kitlelere ekonomik, pratik ve hızlı havayolu ulaşımının hizmetinden istifade etmesi imkânını veriyoruz. Bizim burada amacımız Anadolu’nun en ücra köşesini ulaşılabilir kılmaktır” dedi.
Anadolu’nun ulaşım ihtiyacı olduğunu vurgulayan İbrahim Doğan, “Büyüme arifesinde gelişmekte olan bir ülke olduğumuz için ekonomimiz de sürekli hareket halinde. Dünün Konya’sı bugünün Konya’sı değil. Hiçbir şehir yerinde durmuyor. Ülkemizin en önemli üretim bölgesi Marmara’ydı artık orası da taşıyor yavaş yavaş başka büyük sanayi şehirlerine ihtiyaç var. Bütün bunların yanında bir de eğitim yani üniversiteler var. Dolayısıyla ulaşıma her kademede, her alanda ihtiyaç var. Biz de bir şehre minimum günde iki uçuş koyalım dedik. Mesela Konya’ya 2009 yılında geldiğimizde tek uçuş yaptık ancak tek uçuş bizi doyurmadığı gibi geri attı. Diğer bölgelerde de bunu yaşadık. İşte bu nedenlerle Anadolujet’de sürekli kendini yenileyen bir yapı oluşturduk” şeklinde konuştu.
8 Haziran tahirinde Anadolujet’ın Konya uçuşlarına tekrar başlayacağını belirten Doğan, “ 8 Haziran tarihinden itibaren İstanbul’dan Konya’ya günde bir, 15 Haziran tarihinden itibaren de günde iki sefer uçuş gerçekleştireceğiz” dedi.
Toplantının sonunda Genç MÜSİAD Üyelerinin sorularını cevaplayan Türk Hava Yolları Bölgesel Uçuşlar Başkanı ve Anadolujet Başkan Vekili İbrahim Doğan’a günün anısına Genç MÜSİAD Konya Şube Başkanı Av.Mehmet Ali Özbuğday tarafından hediye takdim edildi.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da parasız kalınca tornavida ve eldiven alıp, hırsızlığa başlamış
  • Konya'da soyguncuyu etkisiz hala getiren çalışanını maaşla ödüllendirdi
  • Konya’da Bedesten bölgesi tarihi yeraltı katlı otopark ile nefes aldı
  • Konya nüfusunun 3'te 1'ini çocuk nüfus oluşturuyor
  • Konya'da köylülere bedava at dağıttılar

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA