• Konya-2 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Genç girişimcilere nezaket ve protokol eğitimi
19 Mayıs 2009 Salı 12:46

Genç girişimcilere nezaket ve protokol eğitimi

Eğitimci Nail Şengün Genç MÜSİAD Konya Şubesinin eğitim günleri çerçevesinde genç üyelere, Nezaket ve Protokol Eğitimi konulu bir eğitim semineri verdi.
Yenilikçi Fikirler Topluluğu’nun organizasyonuyla gerçekleşen İnovasyon Zirvesine, Genç MÜSİAD Konya Şube Başkanı Mustafa Kozan ve MÜSİAD Konya Şube Başkan Yardımcısı Dr. Lütfi Şimşek konuşmacı olarak katıldılar. Genç MÜSİAD Konya Şube Başkanı Mustafa Kozan, yeni projeleri üyelere tanıtarak, bu projelerin en kısa zamanda hayata geçeceğini söyledi.
 
Ardından kürsüye gelen MÜSİAD Konya Şube Başkan Yardımcısı Dr. Lütfi Şimşek ise, MÜSİAD hakkında gençlere genel bir bilgi vererek, sanayi-üniversite işbirliğinde MÜSİAD’ın bir köprü olduğunu ifade etti. Şimşek, “Günümüz kalifiye elemanının yetişme alanı üniversiteler çalışma alanı ise iş dünyası ve sanayilerimizdir. Sizler buralarda gerekli eğitimleri almalı bizler de işadamları olarak sizlere her türlü iş imkânını sağlamalı ve destek olmalıyız. Unutulmaması gereken en önemli konulardan biri de şirketlerde ve sosyal hayatta yenilik ve inovasyonun gerekliliğine inanmak, neden ve sonuç ilişkisine dikkat etmektir” dedi. 
 
Programın sonunda Yenilikçi Fikirler Topluluğu Başkanı Uğur Erdoğan tarafından, konuşmacılara katılımlarından ötürü günün anısına birer şilt hediye edildi. 
 
Eğitimci Nail Şengün de Genç MÜSİAD Konya Şubesi’nin eğitim günleri çerçevesinde genç üyelere,  ‘Nezaket ve Protokol Eğitimi’ konulu bir eğitim semineri verdi. Çok sayıda MÜSİAD ve Genç MÜSİAD üyesinin katıldığı programın amacı, işletme içinde beyaz yaka memur ve yöneticilerin kurum içi ilişkilerde dikkat etmeleri gereken protokol kuralları ile yöneticilerin kurum dışı temsillerde dikkat etmeleri gereken bazı temel protokol kurallarının öğrenilmesi olarak belirtildi.

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA