• Konya12 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gazeteciler Cemiyeti ziyaretlerine devam ediyor
21 Mayıs 2012 Pazartesi 14:54

Gazeteciler Cemiyeti ziyaretlerine devam ediyor

Konya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu iade-i ziyaretlerine Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü, TRT Konya Temsilciliği, Basın İlan Kurumu Konya Şubesi ve Anadolu Ajansı Bölge Müdürlüğü ile devam
Konya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu iade-i ziyaretlerine Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü, TRT Konya Temsilciliği, Basın İlan Kurumu Konya Şubesi ve Anadolu Ajansı Bölge Müdürlüğü ile devam etti.
 
KARABULUT: UYUM İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ
 
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Adem Alemdar, Başkan Yardımcısı Yasin Duysak, Genel Sekreter Mustafa Güden, Sayman Hüseyin Toptaş, Yönetim Kurulu Üyeleri, M.Ali Köseoğlu, Ali Sait Öge ve İbrahim Büyükeken, Basın Yayın ve Enformasyon Konya İl Müdürü Tuncay Karabulut'u ziyaret etti.
Konya'da Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü'nün açılmasından duydukları memnuniyeti ifade eden KGC Başkanı Adem Alemdar, “Konya'da son aylarda basına dair yeni teşekkürlerin oluşturulmasıyla mesleğimize yeni bir canlılık gelmiştir. Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü'nün kurulmuş olması da Konya basını açısından yararlı olmuştur” dedi.
Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Tuncay Karabulut'da İl Müdürlüğü'nün yapılanma süreci hakkında bilgi vererek, “Bize tevdi edilen görevi en iyi şekilde yerine getirmenin gayreti içinde olacağız. Görevimiz gereği basın kuruluşları ve gazetecilerle de Konya'mız için birlikte mesai yapacağız” dedi.
 
TRT ÖNEMLİ BİR EKSİĞİ GİDERDİ
 
Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri daha sonra TRT Konya Bürosu'nu ziyaret ederek, Konya Temsilcisi Ramazan Alkan ile görüştü. TRT'nin Konya'ya büro açmasından memnuniyet duyduklarını ifade eden Alemdar, “TRT gibi büyük bir kurumun, Konya gibi büyük bir şehirde bürosunun olmaması bir eksiklikti. Son dönemde bu taleplerin dikkate alınıp Konya'ya büro açılması Konya ve Konya basını açısından faydalı oldu, önemli bir eksikliği giderdi. TRT Konya çalışanlarına görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.
 TRT Konya Temsilcisi Alkan'da çalışmaları hakkında bilgi vererek, “TRT'nin bir birimi olarak Konya'da görevimizi en iyi şekilde yerine getirmenin gayreti içindeyiz. Konya basını ile uyum içinde, görevimizi icra edeceğiz” dedi.
 
AA GÜNDEMİN NABZINI TUTACAK
 
Alemdar ve Yönetim Kurulu üyeleri daha sonra Anadolu Ajansı Konya Bölge Müdürlüğü'ne yeni atanan Ahmet Kayır'ı ziyaret etti. Kayır'a görevinde başarılar dileyen Alemdar “Anadolu Ajansı, önemli bir haber kaynağı olarak Konya basın kuruluşları kadar, kent içinde son derece önem taşıyor. Ahmet Kayır'ı memleketi Konya'da Bölge Müdürlüğü görevine atanmış olmasından dolayı kutluyor, başarılar diliyoruz” dedi.
AA Bölge Müdürü Kayır'da Anadolu Ajansı'nın habercilik hizmetini en iyi şekilde yerine getirmenin gayreti içinde olacağını belirterek “Gündemin nabzını tutmak, kaliteli ve doğru habercilik ilkelerine bağlı kalarak, hızlı ve tarafsız habercilik yapmanın çabası içinde olacağız”dedi.
 
BASIN İLAN KURUMU YENİDEN YAPILANDI
 
KGC Yönetimi daha sonra Basın İlan Kurumu Konya Şube Müdürü Özden Konur'u ziyaret etti. Alemdar burada yaptığı konuşmada Basın İlan Kurumu'nun, Konya basını için önemli bir görevi ifa ettiğini belirterek “Konya Şubesinde son aylarda yeni bir yapılanma süreci yaşandı. Kayseri Şube Müdürlüğü görevini sürdüren Özden Konur'un Konya Şube Müdürlüğüne atanmasını memnuniyetle karşıladık. Konur ve ekip arkadaşlarına çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.
Konur'da kurumlarının ilan tasniflerini titizlikle sürdürdüğünü belirterek “Bizim görev alanımız belli. Bu anlamda, basına ilan dağıtımı, belirlenen esaslar çerçevesinde titizlikle devam etmektedir. Konya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.
 
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Osman Nuri Topbaş Konyalı Gençlerle Buluştu
  • Konya’da “Türkiye’nin Dünyaya Uzanan Eli Konferansı”
  • Altunyaldız: "Şehitlerimizin ruhu şad olsun"
  • Usta: "Çanakkale şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz"
  • Davutoğlu: "Rabbim onlardan razı olsun"

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA