• Konya22 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Etyemez:Çiftçinin her zaman yanındayız
19 Mayıs 2011 Perşembe 15:13

Etyemez:'Çiftçinin her zaman yanındayız'

AK Parti Konya Milletvekili Adayları Hüseyin Üzülmez, Halil Etyemez ve Rahim Türk, Çumra ilçesinde toplu çıkarma yaptı.
AK Parti Konya Milletvekili Adayları Hüseyin Üzülmez, Halil Etyemez ve Rahim Türk, Çumra ilçesinde toplu çıkarma yaptı. AK Parti Konya Milletvekili Adayları Çumra’da yoğun ilgiyle karşılaştı.
AK Parti Konya İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM) Başkanlığı tarafından hazırlanan programlar kapsamında AK Parti Konya Milletvekilleri Çumra ilçesinde toplu çıkarma yaptı. Hazırlanan program çerçevesinde Dış İşleri Bakanı ve AK Parti Konya Milletvekili Adayı Ahmet Davutoğlu, AK Parti Konya Milletvekili Adayları Ayşe Türkmenoğlu ve Mustafa Kabakçı ile AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun Konya merkezinde seçim çalışması yaptıktan sonra Güneysınır’a, akabinde de Çumra ilçesindeki toplu çıkarmaya iştirak etti. Öte yandan AK Parti Konya Milletvekili Adayları Mustafa Baloğlu ve Abdullah Ağralı da Meram ilçesinde meslektaşları olan hekimleri ziyaret etti.  Hekimlerin sorun ve taleplerini dinleyen AK Parti Milletvekili Adayları, Hemşireler Haftası kapsamında başta hemşireler olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının bu özel gününü kutladı. Baloğlu ve Ağralı ayrıca sağlık alanında yapılan reformlarla ile ilgili de bilgi verdi.
 
Üzülmez, “Halkımız AK Parti’yi kucaklıyor”
Çumra ilçesinde gerçekleşen toplu çıkarmaya katılan AK Parti Konya Milletvekili Adayları Hüseyin Üzülmez, Halil Etyemez ve Rahim Türk, esnaf ve sanayicilerle görüştü. Çumra halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan Üzülmez, Etyemez ve Türk, vatandaşlarla kucaklaştı. Gittikleri her yerde büyük bir teveccühe şahit olduklarını kaydeden AK Parti Konya Milletvekili Adayı Hüseyin Üzülmez, 25 Nisan 2011’de başlayan seçim çalışmaları kapsamında 31 ilçe, 119 belde ve 317 köy gezdiklerini belirterek, “AK Parti’nin şu güne kadar yaptığı hizmetleri halkımız yakinen takip ediyor. Teveccühün çok yüksek olmasından da anlaşılacağı gibi bu seçim, inşallah AK Parti’yi tekrar iktidara taşıyacaktır. Çumra’da işçisi, sanayicisi, çiftçisi, esnafı tüm vatandaşlar AK Parti’yi kucaklıyor. İnşallah 12 Haziran seçimleri memleketimize hayırlı olacak” dedi.
 
Etyemez, “Çiftçinin her zaman yanındayız”
Çumra halkının büyük bir kısmının AK Parti’yi desteklediğine işaret eden AK Parti Milletvekili Adayı Halil Etyemez, “Bugün sanayi ve esnaf ziyaretlerinde bulunduk. Yaptığımız ziyaretlerde AK Parti’ye büyük bir desteğin olduğunu gördük. 8 buçuk yıllık iktidarlığı döneminde AK Parti, her alanda ciddi gelişmelere vesile oldu. Yapılan çalışmalarla gerek ekonomik, gerek siyasi ve de gerek hukuki değişikliklere tanık olduk. Ustalık döneminde de AK Parti güzel hizmetler yapacak. İlçemiz Çumra tarım alanında önemli bir hizmeti yürütüyor, modern tarım teknikleri uygulanıyor. İnşallah bunu daha da geliştireceğiz.” diye konuştu.
 
Türk, “Çumra AK Parti’yi destekliyor”
AK Parti Konya Milletvekili Adayı Rahim Türk de Çumra halkının yoğun ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, AK Parti’nin tarım ve hayvancılık konusunda yatırımlarının devam edeceğini bildirdi. Türk, “Çumra ilçemizde halkımızla çeşitli temaslarda bulunduk. İlçe merkezinde dolaştığımız yerlerde çok hoş karşılandık. Çumra’nın bir tarım ilçesi olduğu hepimizin malumudur. AK Parti’nin de gerçek anlamda tarıma verdiği desteklerle çiftçimizin yanında olduğu aşikârdır. 2002 yılında tarımsal destek 269 bin TL iken 2010 yılında 329 bin TL’ye yükselmiştir. Nereden nereye gelindiğinin rakamsal ifadesidir bu. İnşallah önümüzdeki süreçlerde de bu destekler devam edecek” şeklinde konuştu.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Kaldırımda beklediği sırada bacağından vuruldu
  • Gürbüzoğulları sektöre yön veriyor
  • “Konut almakta acele edin”
  • Konya'da bir şahıs polisten kaçarken kalp krizi geçirdi
  • Konya'da trafik kazası: 2 yaralı

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA