• Konya17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Etyemez Ribat’ı ziyaret etti
23 Kasım 2015 Pazartesi 11:48

Etyemez Ribat’ı ziyaret etti

Halil Etyemez, "Tek başına iktidara geldik, eğer bunun gereğini yapıp milletimizin beklediği hizmetleri yapmazsak milletimizin güvenini zedelemiş oluruz. Parti ayırımı yapmadan hizmet kervanını yürüteceğiz”

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Ribat Eğitim Vakfını ziyaret etti.

Ribat Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Büyük ile yönetim kurulu üyeleri ve birim sorumlularının hazır bulunduğu ziyarette Konya Milletvekili Halil Etyemez 1 Kasımın toplumun geneli ile paylaşılması gereken bir zafer olduğunu ifade etti.

 

Teşekkür ziyareti kapsamında Ribat Eğitim Vakfını ziyaret ettiklerini ifade eden Etyemez, "Ben, toplumu anlama, toplumun sorunlarını anlama ve bu sorunların çözümü noktasında Ribat Eğitim Vakfımız gibi kurumlarımızla temas içinde olmamız gerektiğine inanıyorum. Bu bir hizmet yarışıdır ve bu yarışa milletimiz bizi uygun görmüştür.

Bu çerçevede Ribat Eğitim Vakfımızla da işbirliği içerisinde olacağız. Amacımız Konya'ya daha iyi hizmet getirmektir.

Seçim süreci bitti ama yeni bir süreç başladı. Tek başına iktidara geldik, eğer bunun gereğini yapıp milletimizin beklediği hizmetleri yapmazsak milletimizin güvenini zedelemiş oluruz. Parti ayırımı yapmadan hizmet kervanını yürüteceğiz” dedi.

 

Ziyarette konuşan Ribat Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Büyük ise Ribat Eğitim Vakfı olarak topluma hizmet için var olduklarını ve bu çerçevede yapılması gereken ne olursa Ribat olarak üzerlerine düşen görevi yapacaklarını ifade etti.

Sadece Konya'da değil, ülkemizin bir çok ilinde ve hatta yurt dışında özellikle eğitim ve gençlik alanlarında önümüzdeki süreçte hizmetleri yoğunlaştırmak istediklerini de ifade eden Muzaffer Büyük, "Biz Ribat olarak bu sürecin genç yetiştirmekle, insan yetiştirmekle sürdürülebileceğini çok iyi biliyoruz. Bu çerçevede çalışmalarımızı bu alana yoğunlaştıracağız. Belediyelerimizle, hükümetimizle, devletimizin bütün kurumlarıyla işbirliği yapmaya da hazırız. Amacımız milletimize, ümmete hizmettir ve bu bilinçle çalışmalarımızı yürütüyoruz." dedi.

etyemez-ribat’i-ziyaret-etti-1.jpg

Ziyaretin sonunda Ribat Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Büyük AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez'e başarı dileklerinde bulundu ve bir tablo hediye etti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • LUNA Ağını Kurtarmak için Çözüm Planı Oluşturuldu
  • Konya’ya değer katacak şirket kuruldu
  • Konya İtfaiyesi’nden Filistinli itfaiyecilere eğitim
  • İstanbul’da Elektrikçi En Yakın
  • Firmana Özel Plakalık Tasarlat
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA