• Konya15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ersun Yanalın çok istediği 4 futbolcu!
29 Nisan 2014 Salı 11:08

Ersun Yanal'ın çok istediği 4 futbolcu!

Ka­nar­ya'dan dev trans­fer ham­le­si. Bi­lin­di­ği gi­bi Fe­ner­bah­çe'nin Şam­pi­yon­lar Li­gi'ne ka­tıl­ma şan­sı bu­lu­nu­yor. İş­te Sa­rı-La­ci­vert­li­ler, bu­na da­ya­na­rak kad­ro­yu güç­len­dir­me ça­lış­ma­la­rı­na şim­di­den baş­la­dı.

Tek­nik di­rek­tör Er­sun Ya­nal'ın ra­po­ru­nu de­ğer­len­di­ren yö­ne­tim, 4 yıl­dız is­mi gün­de­mi­ne al­dı.Özel­lik­le for­vet ar­ka­sı ve ka­nat­la­rın güç­len­di­ril­me­si­ni is­te­yen Ka­nar­ya'nın for­vet ar­ka­sı için Mar­sil­ya'nın et­ki­li yıl­dı­zı Fran­sız Lu­is Val­bu­ena ve­ya Salz­burg'un Slo­vak oyun­cu­su Ke­vin Kampl'ı dü­şü­nü­yor. Kampl ara trans­fer­de de gün­de­me gel­miş­ti.

Ka­nat­lar için de iki yıl­dız var. Genç­ler­bir­li­ği'nden Jimmy Dur­maz ile, Ar­se­nal'in Oly­mpi­akos'a ki­ra­la­dı­ğı 21 ya­şın­da­ki Jo­el Camp­bell var. An­cak bu iki isim­den ağır ba­san oyun­cu ise Baş­kent eki­bi­nin for­ma­sı­nı gi­yen Jimmy Dur­maz... Çün­kü 25 ya­şın­da­ki fut­bol­cu ay­nı za­man­da Türk pa­sa­por­tu da ta­şı­dı­ğı için Fe­ner­bah­çe'yi ya­ban­cı kon­ten­jan ko­nu­sun­da sı­kın­tı­ya sok­ma­ya­cak. Trans­fer ham­le­ri­nin kı­sa sü­re için­de baş­la­ma­sı bek­le­ni­yor. An­cak yö­ne­ti­min ön­ce tek­nik di­rek­tör Er­sun Ya­nal'ın kon­tra­tı­nı uzat­mak için gi­ri­şim­le­re baş­la­ya­ca­ğı kay­de­dil­di.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA